• کد خبر:۹۵۰۹۴
  • تعداد نظرات: ۱نظر
نیروی زمینی 3 - نفت و گاز 0؛
  • ۱۱:۳۶
  • ۲۵/اسفند/۱۳۹۷

اعلام آرای انضباطی دیدار جنجالی لیگ / عنبریان محروم شد

کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص پرونده مطروحه دیدار جنجالی نیروی زمینی تهران و نفت و گاز گچساران اعلام کرد.

به گزارش"دی اسپورت"؛ دیدار دو تیم نیروی زمینی تهران و نفت و گاز گچساران از هفته بیستم رقابت های لیگ دسته دوم برگزار و تخلفاتی از سوی حسن عنبریان عوامل منتسب به تیم نفت و گاز گچساران مبنی بر ضرب و شتم داور و رفتار غیر ورزشی صورت گرفت وی با توجه به عدم حضور در جلسه مقرر شده کمیته انضباطی و عدم ارسال دفاعیات باشگاه نفت و گاز گچساران یک سال از همراهی تیم نفت و گاز و کلیه فعالیت های فوتبالی محروم شد.

تیم نفت و گاز گچساران به علت داشتن هفت بازیکن اخطاری و بازیکن اخراجی در این مسابقه به پرداخت ۲۸ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم نفت و گاز گچساران به دلیل پرتاپ بطری آب توسط تماشاگرانش به سمت داور ، ورود به زمین و حمله ور شدم به داور که سبب نیمه تمام ماندن بازی گردید به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

نتیجه دیدار دو تیم نیز به استناد ماده ۶۱ مقررات انضباطی سه بر صفر به سود تیم نیروی زمینی تهران اعلام می شود.

حسن عرض زاده تدارکات تیم فوتبال نفت و گاز گچساران به دلیل فحاشی به داور مسابقه پس از پایان بازی به سه جلسه محرومیت و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

حمید امانی بازیکن نفت و گاز گچساران که در دقیقه ۷۴ از بازی اخراج شده بود و پس از پایان بازی به زمین مسابقه بازگشته و به دلیل اعتراض به داور مبادرت به پرتاپ بطری آب نمود وی به دلیل این رفتار به مدت سه جلسه از همراهی تیم محروم و به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جواد آشتیانی مربی تیم نیروی زمینی تهران به دلیل درگیری لفظی با سرمربی تیم حریف و فحاشی که منجر به اخراج وی شد پس از بررسی دفاعیات باشگاه نیروی زمینی به سه جلسه محرومیت و به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حامد
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
0
0
سه امتیاز آخه چرا باید داد به نیروی زمینی...
بازی تا دقیقه 90 با نتیجه یک بر یک مساوی بود.
تبانی توی فوتبال همینه دیگه...
تمامی این کارها برای صعود نکردن تیم پاسه.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار