• کد خبر:۹۵۱۰۹
یک عده از داخل باشگاه به تیم ضربه می زنند!

حسین خانی : اینقدر چوب لای چرخ مس نگذارید

دربی شهر کرمان در هفته بیست و هشتم در پایان به نفع تیم مس رفسنجان با نتیجه دو بر یک به پایان رسید تا امید های مس کرمان برای حضور در بین مدعیان رسیدن به لیگ برتر کمرنگ تر از همیشه شود .
به گزارش"دی اسپورت"، در پایان این دیدار حمید حسین خانی سرمربی مس کرمان  با انتقاد از عملکرد داوری اظهار داشت: «طی یک هفته گذشته فشارهای جانبی از سوی کمیته اخلاق و کمیته صیانت روی مسئولین باشگاه مس کاملا مشخص بود که ما دراین دیدار با مشکل روبرو خواهیم شد. متاسفانه در این دیدار حساس از یک داور جوان و کم تجربه استفاده  کردند. همین الان که ما فیلم بازی را بازبینی کردیم  متوجه شدیم که گل دوم مس رفسنجان کاملا آفساید بوده و این در حالی است که گل دوم ما کاملا صحیح به ثمر رسیده بود و این دیگر بیانگر حقانیت فوتبال این مملکت است. من واقعا متاسفم  یعنی  چیزی جز این نمی توانم بگویم .»

وی در ادامه افزود: «من نمی‌گویم که بچه های ما بازی خوبی ارائه دادند. قبول دارم که روز بد بچه ها بود ولیکن این نوع  قضاوت هم درست نیست که خیلی راحت با آینده و اعتبار یک مجموعه مدیریتی و ورزشی بازی کنیم .»

حسین خانی ضمن تشکر از هواداران مس کرمان بیان کرد:« ولی ما از همین جا به همه هواداران که در همه حال  تیم ما را تنها نگذاشتند قول می دهم که این سه امتیاز را  قطعا جبران می کنیم. این نیست که ما الان نا امید شده باشیم. ما دو بازی خارج از کرمان داریم که انشالله اگر بتوانیم از این بازی‌ها امتیاز بگیریم مطمئنم که این سه امتیازجبران می شود. من آن قدر اعتقاد به آن بالایی دارم که هیچ وقت محتاج بنده آن نشدم. ما شرمنده این هواداران خوبمان شدیم که ما را حمایت کردند. امیدوارم بتوانیم جبران مافات کنیم و از شرمندگی این مردم در بیاییم .»

وی در خصوص این که در این هفته های آخر عوامل بیرونی بیشتر از عوامل داخلی تاثیر گذارند گفت:« ببینید  من به این موضوع کاملا اعتقاد دارم؛ کاملا متاسفم یک سری از عوامل درونی از داخل خود باشگاه به تیم ضربه می زنند؛ چرا که آنها ناراحت هستند تیم چرا باید دست برادران حسین خانی باشد. آنها هجمه درست می کنند این تیم موفق نشود. آن آدمی که باهوش باشد می بیند که من تیم امید را بعد از 4 سال  عدم صعود یک ساله به لیگ برتر آوردم. بی انصاف ها  اول بگذارید این تیم به لیگ برتر بیاید بعد از آن بگویید چرا حسین خانی ها این تیم را تحویل گرفتند.

اول بگذارید حقانیت این تیم در کل کشور ثابت بشود بعدا بروید دنبال جایگاه و تخریب شخصیت  کادر فنی. باور کنید شما ما را زمین نمی زنید بلکه شما فوتبال این شهر را از بین می‌برید.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار