• کد خبر:۹۵۱۴۹
بازی حساس و سرنوشت ساز گل گهر – سرخپوشان پاکدشت از هفته بیست و هشتم رقابتهای فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور در شرایطی با نتیجه 2-2 تمام شد که تا دقیقه 90 بازی دو بر صفر به سود تیم میهمان بود.

به گزارش «دی اسپورت»؛دو گل با ضربه سر در دقایق 2 و 4 وقت اضافه نتیجه بازی را به تساوی کشاند تا عجیب ترین کامبک فوتبال ایران در فصل جاری را صدرنشین لیگ یک رقم بزند. یک امتیاز این بازی اگر برای گل گهر به دست نمی آمد شاهین شهرداری بوشهر با این تیم هم امتیاز می شد و حتما در هفته های آتی موقعیت صدرنشینی گل گهر به خطر می افتاد.

 

به تساوی کشاندن بازی آنهم در وقت های اضافه برای گل گهر شیرین تر از یک برد سه امتیازی بود به خصوص که این باخت می توانست روحیه شاگردان وینکو را برای ادامه بازی ها پایین بیاورد و حتی این پیام را به شاگردان این مربی القاء کند که شایسته صعود به لیگ یک نیستند.

 

پیمان نامور و پیمان رنجبری زننده دو گل تیم گل گهر در بازی با سرخپوشان پاکدشت بودند. تیمی که در این بازی با هدایت مهدی پاشازاده به میدان آمد و البته در جریان بازی سرمربی خود را به دلیل اخراج از سوی داور از دست داد. شاید همین موضوع باعث شد سرخپوشان تمرکز خود را در دقایق پایانی از دست دهند. هر آنچه بود بازیکنان تیم میهمان در بدترین شرایط تصور نمی کردند در دقایق پایانی دو گل بخورند و پیروزی آنها با تساوی عوض شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار