• کد خبر:۹۵۲۷۳
بازیکن سابق پورتسموث، ساوتهمپتون و تیم ملی کلمبیا به جرم قاچاق کوکائین دستگیر شد.

به گزارش «دی اسپورت»؛بازیکن سابق پورتسموث، ساوتهمپتون و تیم ملی کلمبیا به جرم قاچاق کوکائین دستگیر شد. این اولین باری نیست که یکی از بازیکنان فوتبال کلمبیا درگیر پرونده تجارت مواد مخدر می‌شود. بازیکن کلمبیایی که سابقه بازی در لیگ برتر انگلیس و لالیگا را در کارنامه دارد به جرم قاچاق کوکائین دستگیر شده است.


به گزارش دیلی میل، جان ویافارای ۴۰ ساله توسط مامورین مبارزه با مواد مخدر کلمبیا دستگیر شده است. گفته می‌شود او با کارتل کلن در ارتباط بوده و بین سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۸ در قاچاق بیش از پنج کیلو کوکائین دست داشته است. پلیس کلمبیا او را به آمریکا برمی گرداند و او در این کشور باید در دادگاه از خود دفاع کند. او قبلا بازیکن حرفه‌ای فوتبال بوده و برای باشگاه‌های پورتسموث، ساوتهمپتون و رئال سوسیداد بازی کرده است. ویافارا برای تیم ملی کلمبیا هم بازی کرده است. او تا سال ۲۰۰۸ در لیگ برتر انگلیس بازی می‌کرد و بعد از آن هم شش فصل در لیگ پریمرا آ کلمبیا حضور داشته است. ویافارا در سال ۲۰۱۵ با فوتبال خداحافظی کرد.

ویافارا و چهار متهم دیگر به بوگوتا منتقل شده اند و بعد از انجام امور اداری، به کشور آمریکا مسترد می‌شوند، چون قرار بازداشت توسط دادگاهی در آمریکا صادر شده است.

قاچاق کوکائین، بازیکن لیگ برتری را زندانی کرد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار