• کد خبر:۹۵۴۳۵
اسماعیل کیانی، مهاجم تاثیرگذار خونه به خونه به دلیل مصدومیت دیدار برابر گل ریحان را از دست داد ولی مطمن است هم تیمی هایش با پیروزی این مسابقه را به پایان می رسانند.

اسماعیل کیانی، مهاجم خونه به خونه در مورد مصدومیتش به خبرنگار دی اسپورت گفت: در بازی برابر شاهین حدود دقیقه ۷۰ بود که در یک صحنه با علی گودرزی، مدافع حریف برای تصاحب توپ به هوا پریدیم که مدافع شاهین با پاشنه پا روی انگشت من فرود آمد و موجب شکستن انگشتم شد. در حال حاضر هم ۲۰ روز است که پایم در گچ است که با توجه به قرعه استراحت مان انشالله از بازی بعد می توانم برای تیمم به میدان بروم.

کیانی در مورد جایگاه فعلی خونه به خونه در جدول رده بندی گفت: تیم ما خیلی خوب است و اگر اتفاقاتی که در باشگاه رخ داد نبود، الان اینجای جدول نبودیم ولی به هر حال شک نداشته باشید که تیم ما در لیگ می ماند زیرا پس از این مسابقه تنها یک بازی خارج از خانه برابر مس رفسنجان داریم و در باقی مسابقات میزبان هستیم که قطعا با حمایت هواداران رتبه مان یک رقمی خواهد شد.

مهاجم مصدوم بابلی ها در مورد بازی برابر گل ریحان  گفت: این مسابقه برای گل ریحانی ها بازی سختی خواهد بود زیرا تیم ما بازیکنان جوانی دارد که با حمایت هواداران انگیزه شان چند برابر می شود و جدا از گل ریحان، هر تیمی در بابل به میدان برود بازی سختی انتظارش را خواهد کشید.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار