• کد خبر:۹۵۴۳۶
عدم حضورمان برابر آلومینیوم سلامت لیگ را به خطر می انداخت؛

آلبوغبیش : بازی سرنوشت سازی با آلومینیوم داریم

بازیکن اروند خرمشهر گفت : برای اینکه سلامت لیگ به خطر نیفتد و حق تیمی ضایع نشود به تمرینات تیم بازگشتیم.
به گزارش"دی اسپورت"؛ رحیم آلبوغبیش در خصوص شرایط تیم اروند در استانه دیدار حساس با آلومینیوم اراک در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت اظهار کرد : شرایط تیم از لحاظ مالی خوب نیست و تمرینات مان به صورت منظم برگزار نمی شود و پس از آخرین بازی مان در سال ۹۷ برابر شاهین بوشهر روز چهارشنبه اولین تمرین مان را در سال جدید داشتیم.

آلبوغبیش افزود : با تماس مسئولین سازمان لیگ و تاکید آنها بر اینکه عدم حضور تیم در بازی برابر آلومینیوم سبب می شود سلامت لیگ به خطر بیفتد و بازیکنان نیز در جهت حفظ و رعایت اصول اخلاق حرفه ای تصمیم گرفتند به تمرینات بازگردند.

بازیکن اروند خرمشهر در خصوص بازی با آلومینیوم اراک گفت : بازی با آلومینیوم بازی سرنوشت ساز و حساسی هم برای ما و هم برای اراکی ها است چرا که آنها در کوروس صعود و ما نیز در رقابت برای نیفتادن به دسته پایین تر هستیم.

وی در خصوص شایعه های مطرح شده در مورد تبانی در بازی امروز بیان داشت : مشکل ما مشکل مالی بوده و تنها دلیل عدم حضور ما در تمرینات عدم وصول مطالبات مان است و چنین بحث ها و شایعه هایی که در خصوص تبانی مطرح می شود صحت ندارد و اگر باشگاه پرداختی های منظمی داشت و به تعهداتش عمل می کرد ما علاوه بر حضور در تمرینات نتایج بهتر از نتایج مطلوب امروزمان می گرفتیم.

وی افزود : تیم به حال خود رها شده و با توجه به اینکه هیچ مسئول و نهادی از باشگاه حمایت نمی کند می توانم بگویم باشگاه اروند به کما رفته و معلوم نیست چه سرنوشتی در انتظار باشگاه خواهد بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار