• کد خبر:۹۵۴۴۵
ملوان 1 - بادران 2؛
  • ۲۰:۳۸
  • ۰۹/فروردين/۱۳۹۸

عیدی ممی تلخ شد! / شکست ملوانی ها با دو ضربه

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی برابر تیم بادران تهران با نتیجه دو بر یک متحمل شکست شد.

به گزارش"دی اسپورت"؛ تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر امروز در هفته بیست و نهم لیگ یک از ساعت ۱۶:۱۵ در ورزشگاه تختی انزلی میزبان تیم بادران تهران بود که در نهایت با نتیجه دو بر یک  متحمل شکست شد.

دو تیم بازی را در نیمه اول محتاطانه آغاز کردند و پایاپای هم پیش رفتند تا اینکه بادرانی ها در دقیقه ۲۶ توسط کریم اسلامی به گل اول بازی دست یافتند پس از به ثمر رسیدن گل نارنجی پوشان پایتخت ملوانی ها حملاتی را روی دروازه حریف ترتیب دادند تا اینکه حملات سفیدپوشان انزلی در دقیقه ۴۰ جواب داد و شهریار مغانلو موفق شد گل تساوی ملوانی ها را به ثمر برساند سه دقیقه پس از گل تساوی ملوانی ها بادرانی ها در یک حمله روی دروازه انزلی چی ها موفق شدند توسط سهیل رحمانی به گل دوم بازی دست یابند و در نهایت بازی دو تیم در نیمه اول با همان نتیجه دو بر یک به پایان رسید.

در نیمه دوم بادرانی ها تغییر تاکتیک داده و با تشکیل دفاع چند لایه و روی آوردن به ضدحملات سعی کردند تا نتیجه بدست آمده را حفظ کنند  احمدزاده سرمربی ملوان نیز با ایجاد تغییرات در ترکیب تیمش درصدد جبران نتیجه بود اما حملات ملوانی ها در مقابل دفاع چند لایه بادرانی ها کارساز نبود تا این نارنجی پوشان تهرانی باشند که به هدف خود دست یافته و در نهایت پیروز نبرد با انزلی چی ها شوند‌.

البته در این دیدار ملوانی ها اعتراض شدیدی به نحوه قضاوت داور داشتند و معتقد بودند که در چند صحنه تیم داوری دچار اشتباه شده است.

ملوانی ها با شکست امروز با ۲۸ امتیاز در رده یازدهم و بادرانی ها با سه امتیاز بازی امروز ۳۵ امتیازی شده و در رده هشتم جدول قرار گرفتند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار