• کد خبر:۹۵۵۲۰
سرمربی گل گهرسیرجان به حاشیه سازی و دروغ پردازی یکی از سایت های ورزشی واکنش نشان داد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ وینکو بگوویچ مصاحبه اش در خصوص دیدار با شهرداری تبریز را تکذیب کرده و اظهار کرد : به تیم شهرداری تبریز احترام قائلم و هرگز راجب باین تیم مصاحبه ای نکرده ام. 

بگوویچ افزود : برخی دوستان رسانه ای گفتگویی در مورد بازی با شهرداری تبریز از بنده منتشر کرده اند که باید بگویم واقعیت ندارد اکنون که در شرایط حساس لیگ قرار گرفته ایم برخی به جای پرداختن به متن و زیبایی های فوتبال به دنبال حرف و حدیث برای تیمم هستند.

سرمربی گل گهرسیرجان تصریح کرد : همواره به تیم های حریف احترام گذاشته ام و در شخصیت من و باشگاه گل گهر نیست که در مورد تیم حریف صحبت کنیم چون همیشه نگاه من و باشگاه بازی جوانمردانه و اخلاق مدارانه بوده و به حریفان احترام گذاشته ایم. از روزی که به تعطیلات نوروز رفتیم تاکنون با هیچ خبرنگاری مصاحبه ای انجام ندادم و چند روزی است که شماره همراهم را نیز تغییر دادم و تقریبا هیچ خبرنگاری شماره جدیدم را ندارد و اینکه چگونه با من مصاحبه کرده و علیه حریف صحبت کرده ام برای خودم جای سوال است. 

قطعا اگر مصاحبه ای باشد باید فایل صوتی آن موجود باشد و از این به بعد هر سایت یا خبرنگاری که بدون اجازه من مصاحبه ای از من منتشر کند با شکایت ما رو به رو خواهد شد چون اعتقاد دارم این نوع صحبت ها هواداران خوب فوتبال را آزرده خاطر خواهد کرد و امیدوارم دیگر شاهد این موضوعات نباشیم و همواره بتوانیم در فوتبال دل هواداران را شاد کنیم.

سرمربی گل گهر سیرجان در مورد دیدار با شهرداری تبریز گفت : دیدار با تبریز بازی سختی است و ما تلاش می‌کنیم که با ارائه یک بازی زیبا و جوانمردانه دل هواداران را شاد کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار