• کد خبر:۹۵۵۲۱
پیش بازی مس کرمان - ملوان بندرانزلی؛

مس بدون رهبر برابر ملوان / ممی تنها رهبر لشگر زخم خورده در کویر

تیم فوتبال مس کرمان در هفته سی ام رقابت های لیگ یک عصر فردا در کرمان از تیم ملوان بندرانزلی پذیرایی خواهد کرد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ دو تیم فوتبال مس کرمان و ملوان بندرانزلی عصر فردا در هفته سی ام رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور در ورزشگاه باهنر کرمان برابر یکدیگر صف آرایی خواهند کرد.

مسی ها در شرایطی به مصاف قوهای سپید انزلی می روند که در دیدار هفته گذشته خود برابر سرخپوشان پاکدشت دیگر تیم مدعی لیگ یک به تساوی یک بر یک رضایت دادند و دو امتیاز حساسی را در این بازی از دست دادند.

شاگردان حسین خانی هم اکنون با کسب ۳۹ امتیاز از ۲۹ بازی اخیر خود در رده ششم جدول حضور دارند و این امید را دارند تا با امتیازگیری در هفته های باقی مانده بتوانند خود را به صدر جدول رسانده و به عنوان تیم اول و به صورت مستقیم به رقابت های لیگ برتر صعود کنند.

بدترین خبر برای کرمانی ها در این بازی عدم حضور رهبر و کاپیتان شان به دلیل مصدومیت است، فرزاد حسین خانی که در دیدار هفته اخیر مس برابر سرخپوشان دچار مصدومیت شده بود با تشخیص اولیه تیم پزشکی مس به مدت دو هفته دور از میادین بوده و با این اوصاف او در دیدار فردا برابر ملوان قادر به همراهی تیمش نخواهد بود.

شاگردان حسین خانی با توجه به شرایط فعلی شان در جدول ، با توجه به فاصله امتیازی کمتر با رقبا و رقابت برای صعود در این بازی محکوم به برد هستند و قطعا با هدف برد پا به زمین مسابقه خواهند گذاشت.

در سوی مقابل تیم ریشه داری چون ملوان حضور دارد که علارغم اینکه در آستانه جشن تاسیس پنجاه سالگی اش قرار دارد اما این روزها تنهاتر از قبل بوده و پس از کناره گیری مالک باشگاه بحران مالی شدیدی بر این تیم حاکم شده است و در صورتیکه هواداران این تیم هزینه سفر ملوانی ها را تامین نمی کردند این تیم ریشه دار قادر به اعزام به کرمان نبود.

قوهای سپید علارغم وجود مشکلات و بحران مالی در فصل جاری نشان داده اند پتانسیل زیادی را در کسب پیروزی و موفقیت ها دارند و می توانند بهترین ها را برای این تیم ، هواداران و شهر بندرانزلی رقم بزنند آنها با وجود تمامی مشکلات حاکم بر تیم شان نتایج قابل قبولی را کسب کرده و تیم ریشه دار ملوان را از یک بحران جدی و خطر سقوط نجات داده اند و با این اوصاف قطعا نیز در بازی فردا فوتبال زیبایی را ارائه خواهند داد.

دیدار رفت و دو تیم در بندرانزلی با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه یافته بود.

همینک تیم فوتبال مس کرمان تا پایان هفته بیست و نهم در مجموع با کسب ۳۹ امتیاز در رده ششم و تیم ملوان بندرانزلی با کسب ۲۸ امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارند.

از لحاظ آماری مسی ها تا پایان هفته بیست و نهم ۳۱ گل وارد دروازه حریفان شان کرده و ۱۹ گل نیز از آنها دریافت کرده است و در سوی مقابل ملوانی ها ۲۵ گل به ثمر رسانده و ۲۴ گل نیز دریافت کرده است.

کوبل داوری :

قضاوت این دیدار بر عهده علیرضا حیدرپناه بوده و حمیدرضا افشون ، حامد صفایی نیز وی را در امر قضاوت یاری خواهند کرد، ابوالحسن دلباز به عنوان داور چهارم و احمد صالحی به عنوان ناظر داوری در این بازی حضور خواهند داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
اخبار مرتبط