• کد خبر:۹۵۵۳۷
پیش بازی شهرداری بندرماهشهر - سرخپوشان پاکدشت

جنگ بر سر صعود و عدم سقوط در بندرماهشهر / پاشا به یاران سابق رسید

تیم فوتبال شهرداری بندرماهشهر در مصافی حساس برابر تیم سرخپوشان پاکدشت صف آرایی خواهد کرد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ در یکی از حساس ترین بازی هفته سی ام رقابت های لیگ دسته اول عصر امروز دو تیم شهرداری بندرماهشهر و سرخپوشان پاکدشت از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه شهداء بندرماهشهر برابر هم صف آرایی خواهند کرد.

دو تیم در حالی به مصاف هم می روند که شرایط متفاوت تری در جدول نسبت به هم دارند ماهشهری ها که در فصل جاری فراز و نشیب های زیادی داشتند در حال حاضر با ۲۱ امتیاز در قعر جدول قرار گرفته و یکی از کاندیدهای سقوط به دسته پایین تر هستند آنها در فصل جاری با تغییر چند باره کادرفنی خود سعی کردند شرایط و وضعیت شان را در جدول بهبود ببخشند اما در این امر ناکام بودند.

شاگردان عزیز فریسات برای فرار از سقوط بایستی در دیدار امروز حداکثر امتیاز بازی را کسب کنند تا امیدهای خود را برای بقا پررنگ تر از قبل کنند.

در آن سوی میدان سرخپوشان پرمهره و مدعی که بازیکنان و کادرفنی با کیفیتی را در اختیار دارد هدف شان در فصل جاری صعود به لیگ برتر است و با توجه به فاصله امتیازی کم با سایر مدعیان چاره ای جز برتری برابر ماهشهری ها را ندارند تا با ماندن در کورس صعود چند رده ای نیز در جدول جهش داشته باشند.

شاگردان مهدی پاشازاده تا پایان هفته بیست و نهم با کسب ۴۰ امتیاز در رده پنجم جدول قرار دارند و امیدوارند با برتری در بازی امروز جهشی چند پله ای در جدول داشته و خود را به صدر جدول برسانند.

دیدار رفت دو تیم در حالیکه در آن بازی هدایت سرخپوشان را فرهاد کاظمی و هدایت شهرداری ماهشهر را داوود مهابادی بر عهده داشت با نتیجه یک بر صفر به سود پاکدشتی ها خاتمه یافته بود.

تیم فوتبال شهرداری ماهشهر تا پایان هفته بیست و نهم ۱۴ گل به ثمر رسانده و ۲۷ گل نیز دریافت کرده است و در مقابل تیم سرخپوشان با به ثمر رساندن ۴۴ گل بهترین خط حمله لیگ را در اختیار داشته و ۲۸ گل نیز از حریفان دریافت کرده است.

کوبل داوری :

قضاوت این دیدار بر عهده امیر عرب براقی بوده و اسد حاج محمد ، جواد مداح نیز وی را در امر قضاوت یاری خواهند کرد، وحید مالکی به عنوان داور چهارم و ابوطالب طاهریان به عنوان ناظر داوری در این بازی حضور خواهند داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار