• کد خبر:۹۵۵۵۳
سرمربی تیم فوتبال گل گهرسیرجان معتقد است هنوز راه بسیار سختی را در پیش داریم و از حالا نباید به فکرصعود به لیگ برتر باشیم .
به گزارش"دی اسپورت"،  تیم فوتبال گل گهرسیرجان در یک دیدار خانگی موفق شد بعد از ناکامی در ۷ دیدار بالاخره با پیروزی در مقابل شهرداری تبریز رنگ برد را دوباره ببینند و همچنین صدر جدول لیگ یک را از آن خود کند.

پس از پایان این دیدار وینکو بگوویچ سرمربی نام آشنای گل گهر اظهار داشت : از تماشاگران عزیز بسیار ممنونم که دراین بازی ما را حمایت کردند ما امروز موفق شدیم سه گل به ثمر برسانیم و همچنین موقعیت‌ های زیادی رو به دست بیاوریم که نتوانستیم همه آنها را تبدیل به گل کنیم ولی خوشبختانه هر سه امتیاز این بازی را از که از هر چیزی برای ما مهم تر بود به دست آوردیم.

وی در ادامه افزود : شروع خوبی را درسال جدید تجربه کردیم و باید از همین الان باید به چهار بازی آینده مان فکر کنیم این بازی از همین لحظه به فراموشی سپرده خواهد شد.

سرمربی گل‌ گهر درخصوص دو بازی آینده این تیم که در خارج از خانه برگزار خواهد شد گفت :دو تیم  بادران و فجر سپاسی از تیم‌های خوب لیگ یک به شمار می روند و ما سعی می کنیم در مقابل  این تیم ها با برنامه پیش برویم ضمن اینکه این دو تیم مربیان بسیار خوبی را هم دارند اما  من از تمام  بازیکنانم اطمینان کامل دارم و مطمئنم  این دو بازی هم می‌توانیم سربلند بیرون بیاییم.

وی درخصوص اینکه آیا مردم اینجا می توانند در نهایت دراین شهر جشن صعود به لیگ برتر بگیرند یا خیر گفت : من هیچ موقع درباره این مسائل صحبت نمی‌کنم  و سعی می‌کنیم هیچ تیمی را دست کم نگیریم و بازی به بازی جلو  می رویم و انشالله که بتوانیم مردم این شهر را در نهایت خوشحال کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار