• کد خبر:۹۵۵۷۶
هافبک استقلال امروز شرایطی را در تمرین این تیم تجربه کرد که شاید در ماه‌های گذشته هرگز طعم آن را نچشیده بود.
به گزارش «دی اسپورت»؛ هافبک استقلال امروز شرایطی را در تمرین این تیم تجربه کرد که شاید در ماه‌های گذشته هرگز طعم آن را نچشیده بود.

 فرشید اسماعیلی در ماه های گذشته همیشه در ترکیب ثابت تیمش به میدان می رفت و بنابراین معمولا عادت داشت تمرین های ریکاوری را در استخر و سونا سپری کند.

اما شرایطی که در دربی برای اسماعیلی پیش آمد باعث شد که شفر تصمیم بگیرد در بازی با سایپا از این بازیکن از ابتدا استفاده نکند هر چند که او در دقایق پایانی که به زمین آمد نمایش مطلوبی داشت و دو پاس کلیدی به ایسما و مرتضی تبریزی داد که آنها نتوانستند از پاس های عالی او به خوبی استفاده کنند تا آبی‌ها پیروزی برابر سایپا را از دست بدهند و نتوانند سه امتیاز حساس این بازی را کسب کنند.

فرشید اسماعیلی در وضعیت غیر متعارف
فرشید اسماعیلی به دلیل نیمکت نشینی در بازی با سایپا امروز در تیم ذخیره ها تمرین خود را در زمین شماره ۲ آزادی پشت سر گذاشت و شاید شرایطی را تجربه کرد که با توجه به حضور فیکسش در ترکیب استقلال در ماه های گذشته برای او نامتعارف بود.

فرشید اسماعیلی در وضعیت غیر متعارف

فرشید اسماعیلی بی تردید یکی از بهترین بازیکنان استقلال در دو سال گذشته بوده و بدون تردید شفر روی توانایی های او برای شکست الهلال و زنده نگه داشتن شانس صعود تیمش حساب ویژه ای باز کرده است.

با شرایط بدی که خط حمله استقلال در بازی با سایپا تجربه کرد باید دید آیا شفر در بازی حساس برابر الهلال که برای آبی ها حکم مرگ و زندگی دارد از فرشید اسماعیلی در ترکیب اصلی استفاده می کند یا نه.

عکس: رضا سعیدی پور


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار