• کد خبر:۹۵۶۷۴
بارسلونا با پیروزی بر اتلتیکو، یک چرخه بدون شکست در لالیگا را پشت سر گذاشت و به قهرمانی نزدیک تر شد.
به گزارش «دی اسپورت» و به نقل از آاس، پیروزی 2-0 بر اتلتیکو که با گل های سوارز و مسی به دست آمد، به بارسا این اجازه را خواهد داد تا با کسب تنها 10 امتیاز از 21 امتیاز باقی مانده، عنوان قهرمانی لالیگا را تصاحب کند. بارسا با 18 امتیاز دیگر، بار دیگر از مرز 90 امتیاز نیز گذر خواهد کرد. اتفاقی معمول در یک دهه گذشته(به غیر از فصل 14-2013).

شکستی که باعث تحول بارسلونا شد

آخرین شکست بارسا در لالیگا به بازی با بتیس در نوکمپ بر می گردد. آبی اناری ها در عین ناباوری 3-4 مغلوب شدند ولی پس از آن خود را پیدا کرده و با بردهای متوالی برابر سویا، اینتر، رئال و رایو نشان دادند که آن شکست اتفاقی بوده است.

پس از شکست برابر بتیس، بارسا 19 بازی در لالیگا، برگزار کرده، 15 تای شان را پیروز شده و در 4 دیدار نیز متوقف شده است. در این بین پیروزی های بزرگ برابر سویا(2-4) و بتیس(1-4) و نیز برتری 0-1 در برنابئو برابر رئال، به یادماندنی تر هستند. به اینها تساوی حیرت انگیز 4-4 برابر ویارئال در حالی که بارسا تا دقیقه 89 با نتیجه 4-2 عقب بود را هم اضافه کنید. بارسا در این مدت دو برتری 0-4 و 2-0 در دربی کاتالونیا برابر اسپانیول را نیز جشن گرفت.

آبی اناری ها چند هفته دیگر هشتمین قهرمانی خود در یازده سال اخیر را تجربه خواهند کرد که نشان از استیلای آنها بر فوتبال اسپانیا دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار