• کد خبر:۹۵۶۸۶
  • تعداد نظرات: ۲نظر
مدیران باشگاه مس کرمان در حالی فرزاد حسین خانی را به عنوان سرمربی فصل آینده خود معرفی کردند که به نظر می رسد اتفاقات دیگری در پس آن نهان باشد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ باشگاه مس کرمان در این فصل یکی از بی ثبات ترین باشگاه های لیگ یک به شمار می رود، به طوری که تا چهار هفته مانده به پایان لیگ سه سرمربی و چند مدیرعامل جای خود را در برهه ای از فصل به دیگری داده اند و حالا مدیران همین باشگاه سرمربی فصل آینده خود را معرفی کرده اند.

آنطور که به نظر می رسد ابراهیمی، مدیرعامل کنونی باشگاه مس برخلاف دیگر هم کیشان خود به خوبی راه مدیریت بر باشگاه متمولی چون مس را پیدا کرده، به طوری که با حساب روی قدرتی که حسین خانی در کرمان دارد، با امضا حکم سرمربیگری وی به نوعی خود را در پست مدرعاملی ابقا کرده است وگرنه با بررسی نتایجی که برادران حسین خانی در چند هفته ای که روی نیمکت تیمی با بازیکنانی که همین حالا می توانند در بهترین تیم های لیگ برتر به میدان بروند، گرفته اند، هیچ مدیری بدون در نظر گرفتن مزایایی خود، برای باشگاهی که همیشه با ادعای صعود پا به مسابقات می گذارد، چنین سرمربی را معرفی نمی کند.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۸
0
0
**** آقا *****
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۸
0
0
نفرین ما مردم رفسنجان پشت تیم مس کرمانه چون مارو دارن میدن به کرمان .. سم و دود معدن مس که سرطان زاست نصیب مردم رفسنجانه پولشو میدن مس کرمان مس فقط باید مال رفسنجان باشه نه کرمان تیم کرمان باید برگرده به همون شهرداری کرمان نه مس مس مال رفسنجانه مرگ بر مس کرمان امیدوارم از لیگ یکم پایین تر بره
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار