• کد خبر:۹۵۷۰۸
پیش بازی سردار بوکان - چوکای تالش؛

سردار بدنبال حفظ رتبه تک رقمی / چوکا، نصف و نیمه در جهنم سرخ

تیم فوتبال سردار بوکان در هفته بیست و چهارم لیگ دسته دوم پذیرای چوکای تالش خواهد بود.
به گزارش"دی اسپورت"؛ تیم فوتبال سردار بوکان عصر فردا از ساعت ۱۶:۱۵ در استادیوم خاتم الانبیاء بوکان برابر تیم چوکای تالش صف آرایی خواهند کرد.

شاگردان داریوش هرمزی که در دیدار هفته گذشته برابر دیگر نماینده استان گیلان قرار گرفته بودند با پیروزی برابر این تیم علاوه بر کسب سه امتیاز حیاتی تیم داماش را از گردانه رقابت صعود با تیم خوشه طلایی خارج کرده و کمک شایانی برای صعود مستقیم ساوه ای ها انجام دادند آنها در این هفته نیز با یک نماینده دیگر از استان گیلان رقابت خواهد کرد.

سرخپوشان بوکانی که هم اکنون با کسب ۲۶ امتیاز در رده نهم جدول قرار دارند به شدت بدنبال حفظ رتبه تک رقمی شان در جدول بوده و دوست دارند لیگ را با رتبه ای تک رقمی به پایان برسانند آنها با بخشودگی محرومیت هواداران شان امید زیادی برای شکست چوکای سرسخت در بازی فردا دارند.

شاگردان ابراهیم نژاد با لشگری از مصدومان و نصف و نیمه پا به این مسابقه خواهند گذاشت و با توجه به شرایط مالی و وجود مصدومان زیاد از روحیه ضعیفی برخوردار هستند. آنها با ۳۱ امتیاز و با تفاضل کم تر از آوالان در رده هفتم جدول قرار گرفته اند.

دیدار رفت دو تیم در تالش با نتیجه دو بر یک به سود چوکا پایان یافته بود.

تیم فوتبال سردار بوکان تا پایان هفته بیست و چهارم ۲۵ گل به ثمر رسانده و ۲۸ گل نیز دریافت کرده است در مقابل تیم چوکا ۱۹ گل به ثمر رسانده و ۲۴ گل نیز دریافت کرده است‌.

کوبل داوری :

لازم به ذکر است قضاوت این دیدار بر عهده حمزه اسدی زاد بوده و داریوش کمری ، سپهر کریمیان وی را در امر قضاوت یاری خواهند کرد. آرام شافعی به عنوان داور چهارم و کریم اصغر زاده به عنوان ناظر داوری در این بازی حضور خواهند داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها