• کد خبر:۹۵۷۵۴
پیش بازی خونه به خونه بابل - نود ارومیه؛

فرار از سقوط در بابل / زور آزمایی اکبر آقا با مربی جوان لیگ

تیم فوتبال خونه به خونه بابل در هفته سی و یکم رقابت های لیگ دسته اول عصر فردا از نود ارومیه میزبانی خواهد کرد.
http://dsport.ir/files/fa/news/1397/9/4/6836_555.jpg

به گزارش «دی اسپورت»؛ در یکی از حساس ترین و سرنوشت سازترین بازی تیم های پایین جدولی عصر فردا از ساعت ۱۶:۴۵ دو تیم خونه به خونه بابل و نود ارومیه در ورزشگاه هفت تیر بابل به مصاف هم خواهند رفت.

خونه به خونه ای ها که فصل گذشته در کورس و رقابت با مدعیان وقت برای صعود به لیگ برتر قرار داشتند حال در فصل جاری شرایط متفاوت تری نسبت به فصل گذشته دارند و در قعر جدول در رقابت با تیم های دیگر برای عدم سقوط به دسته پایین تر هستند. بابلی ها با آمدن اکبر میثاقیان به ثبات خوبی را از لحاظ فنی دست یافته اند و با تغییرات فنی که در این تیم حاصل شده و نتایج خوبی که کسب شده امیدوار برای بقا در لیگ هستند.

در سوی مقابل نودی ها هم که شرایط نزدیکی به تیم میزبان دارند در رده دوازدهم جا گرفته اند و همچنان خطر سقوط نیز آنها را تهدید می کند آنها نیز برای رهایی از این شرایط نیاز مبرمی به سه امتیاز بازی فردا دارند.

دیدار رفت دو تیم در ارومیه با برتری دو بر صفر خونه به خونه به پایان رسیده بود.

تیم فوتبال خونه به خونه بابل تا پایان هفته سی ام ۱۸ گل وارد دروازه حریفان کرده و ۲۹ گل نیز دریافت کرده است تیم نود ارومیه نیز ۲۱ گل به ثمر رسانده و با دریافت ۳۸ گل شکننده ترین خط دفاعی لیگ را در اختیار دارند.

کوبل داوری :

لازم به ذکر است قضاوت این دیدار بر عهده علی صفایی بوده و رحیم حاجیلو ، وحید سیفی وی را در امر قضاوت یاری خواهند کرد. شاهین یزدانی به عنوان داور چهارم و حبیب الله شیرازی به عنوان ناظر داوری در این بازی حضور خواهند داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار