• کد خبر:۹۵۷۹۲
تیم های آذربایجان در خطر سقوط؛
  • ۲۰:۱۹
  • ۲۱/فروردين/۱۳۹۸

انتهای جدول؛ همه امیدوار - همه نگران

تیم شهرداری ماهشهر مقابل شهرداری تبریز به تساوی ۳-۳ رسید و نود ارومیه نیز مقابل خونه به خونه متوقف شد.
به گزارش"دی اسپورت"، در هفته سی ام لیگ آزادگان امروز دیدار های جذاب و مهیجی برگزار شد. دقیقا همان طور که در بالای جدول رقابت بالا برای صعود به لیگ برتر وجود دارد، در انتهای جدول نیز فشردگی زیادی برای فرار از سقوط وجود دارد. این فصل تنها یک تیم سقوط خواهد کرد.

در دو بازی حساس و سرنوشت ساز این هفته، نود ارومیه با خونه به خونه دیدار داشت و شهرداری تبریز و ماهشهر نیز به مصاف هم رفتند. ماهشهری ها که قعرنشین بودند، با امید زیادی به تبریز رفتند اما تیم میزبان دو گل در ابتدای نیمه دوم زد تا امید شهرداری ماهشهر به ادامه بازی کم شود.

اما آن ها از دقایق۷۰ تا ۸۳ سه گل زدند تا به بازی برگردند. ویسی آرا، نجاری و عسگری سه گل شهرداری ماهشهر را زدند اما این پایان داستان این مسابقه پرماجرا نبود. در دقیقه ۸۹ شهرداری تبریز یک پنالتی گرفت و محمد زینال خیری این پنالتی را گل کرد تا شهرداری ماهشهر ۳ امتیاز حساس را از دست بدهد و به یک امتیاز قناعت کند.

با این یک امتیاز شهرداری ماهشهر به بقا امیدوار شد اما همچنان در قعر جدول جای دارد. شهرداری تبریز نیز بالاتر از اروند کارون قرار گرفت.

در دیگر بازی خونه به خونه و نود ارومیه به نتیجه بدون گل رضایت دادند. با این نتیجه احتمال سقوط هر دو تیم وجود دارد اما نماینده استان آذربایجان غربی شانس بیشتری برای بقا در لیگ دارد و بعید است راهی لیگ ۲ شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار