• کد خبر:۹۵۸۴۰
دیدار با نفت مسجد سلیمان از بازی فردا حساس‌تر است
  • فارس
  • ۱۹:۳۵
  • ۲۲/فروردين/۱۳۹۸

دست‌نشان: با تمام وجود مقابل تراکتورسازی می‌جنگیم

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت با اشاره به نیاز مبرم سپیدرود به کسب سه امتیاز گفت: تمرینات خوبی در طول هفته برگزار کرده و با تمام وجود مقابل تراکتورسازی تبریز می‌جنگیم.
به گزارش «دی اسپورت»؛ نادر دست‌نشان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز با اشاره به وضعیت سپیدرود در جدول اظهار کرد: تراکتورسازی تبریز تیمی که مهیای قهرمانی است و بازیکنان خوبی داشته و از مربی بزرگی سود می‌برد برای نام سپیدرود با تمام وجود می‌جنگیم که بهترین نتیجه که کسب سه امتیاز را کسب کنیم.

وی با تأکید بر اینکه مقابل تراکتور محکوم‌به پیروزی هستیم افزود: به‌سان چند بازی گذشته کیفیت برتری از خود به نمایش می‌گذاریم، حضور هواداران پرشور سپیدرود انگیزه بالایی به تیممان داده و با همدلی به پیروزی دست پیدا می‌کنیم، تراکتور در فاز تهاجمی تیم خطرناکی بوده و برای خنثی کردن کارهای هجومی این تیم برنامه‌هایی داشته و از ضعف‌های این تیم برای گلزنی استفاده می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت با اشاره به اینکه مقابل هوادارانمان برای کسب پیروزی به میدان می‌رویم گفت: شکست یا پیروزی دیدار مقابل تراکتور تضمینی برای بقا یا ناامیدی نیست، بعد از بازی مقابل تراکتورسازی یک بازی حساس‌تر مقابل نفت مسجدسلیمان در پیش داریم، شش بازی تا پایان لیگ باقی‌مانده و با کسب امتیازات لازم در این دیدارها در لیگ برتر خواهیم ماند.

دست‌نشان با بیان اینکه بازیکنان سپیدرود باانگیزه بالایی به میدان می‌روند گفت: دوسوم بازیکنان سپیدرود بومی هستند و با تمام وجود به میدان می‌رویم، رومان چاچوآ در حد و اندازه‌های تیممان نبود و در لیست 18 نفره تیم جایی نداشت، باشگاه خواهان این بود که در صورت عدم استفاده از این بازیکن خارجی با وی تسویه‌حساب کنیم، بنده به بازیکنان جوان بومی اعتقاد داشته و به همین دلیل چاچوآ را در اختیار باشگاه قراردادم.

وی با اشاره به محرومان سپیدرود گفت: تعدادی از بازیکنان تیممان به دلیل شرایط نامساعد امکاناتی دچار مصدومیت شده‌اند، به‌عنوان‌مثال در یک سفر طولانی به اصفهان رفته و این سفر طولانی باعث مصدومیت و یا تشدید مصدومیت می‌شود، جانشینان خوبی در بازی فردا جای بازیکنان مصدوم را پر خواهند کرد.

با اشاره به اعلام مصدومان تیم سپیدرود از سوی یکی از عوامل سپیدرود گفت: اعلام اسامی مصدومان کاری غیرحرفه‌ای بوده است، کوروش ملکی، حسین ابراهیمی و لوکا نوزادزه دچار مصدومیت بوده و محمد علیزاده دچار مشکلات نظام‌وظیفه است، بدون محروم به مصاف سپیدرود می‌رویم.

انتهای پیام/
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار