• کد خبر:۹۵۸۴۶
رقابت ها در لیگ یک در انتهای جدول همانند صدر جدول داغ و دیدنی است.شاید به این خاطر که این فصل تنها یک تیم به دسته پایین تر سقوط می کند.

به گزارش «دی اسپورت»؛ هم اکنون تیم شهرداری ماهشهر با 22 امتیاز از 27 بازی در قعر جدول لیگ یک قرار دارد اما سه تیم بالای شهرداری ماهشهر که به ترتیب کارون اروند خرمشهر، شهرداری تبریز و خونه به خونه هستند 25 امتیازی بوده و طبیعتا شهرداری ماهشهر می تواند به فرار از قعر جدول خوشبین باشد به خصوص که دراین بین کارون اروند خرمشهر 28 بازی انجام داده است.

 

سقوط تنها یک تیم از دسته اول به دسته دوم همان طور که اشاره شد سبب ایجاد رقابت های داغ در انتهای جدول شده است و حتی منجر به ایجاد فضای سالم تر در بازی ها شده است. فصل گذشته دیدیم در بازی های پایانی تیم های انتهای جدول با چه نتایج عجیبی شکست می خوردند به خصوص بعد از آنکه مشخص شد سقوط آنها به دسته پایین تر قطعی شده است. اکنون و در این جدول و در حالی که تنها سه هفته به پایان بازی ها باقی مانده هنوز سقوط یک تیم به دسته دوم قطعی نشده است و در چنین فضایی تیم های انتهای جدولی هم با همه توان فوتبال بازی می کنند.

 

این عکس برای بازی کارون اروند خرمشهر و گل ریحان البرز است. جایی که هومن افاضلی سرمربی تیم کارون اروند خرمشهر لحظه ای آرام و قرار ندارد و گاهی از عملکرد شاگردانش برافروخته می شود و گاهی از تصمیمات داوری. این بازی دیروز با نتیجه دوبر صفر به سود تیم گل ریحان البرز خاتمه یافت تا این تیم دوباره مدعی صعود شود. از سویی با این نتیجه دوباره کار کارون اروند خرمشهر برای ماندن در جدول بازی ها سخت شده است.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار