• کد خبر:۹۵۸۵۷
چرا صبح روز بازی تیم داوری را تغییر دادند؟

قاسمی : داوران بازی عملکرد ضعیفی داشتند

سرپرست تیم فوتبال شهرداری فومن از عملکرد تیم داوری بازی برابر نفت و گاز گچساران انتقاد کرد.
قاسمی : داوران بازی عملکرد ضعیفی داشتند

به گزارش"دی اسپورت"، محمد قاسمی پس از پایان بازی تیمش برابر نفت و گاز گچساران در خصوص این بازی اظهار داشت : داوران بازی عملکرد قابل قبولی در بازی نداشتند و قضاوت ضعیفی را از آنها شاهد بودیم.

سرپرست تیم شهرداری فومن با بیان اینکه صبح روز بازی داوران بازی عوض شدند تصریح کرد : هفته های پایانی لیگ بسیار حساس است و باید دقت بیشتری در انتخاب داوران شود.

قاسمی با اشاره به اینکه در کجای دنیا رئیس هیئت یک استان ناظر داوری در بازی تیم استان خودش می شود بیان داشت : در پایان نیمه اول توپی توسط کمک داور گل اعلام شد که رد شدن توپ از خط دروازه جای بحث های زیادی داشت.

وی با اعلام اینکه داوران بازی یک ساعت قبل از بازی وارد شهر گچساران شدند عنوان کرد : خستگی راه بر روی عملکرد داوران تاثیر می گذارد.

سرپرست تیم شهرداری فومن با تاکید بر اینکه درگیری ها پس از اعلام گل توسط داور بازی باعث توقف بازی به مدت 10 دقیقه شد ابراز داشت : بعد از گل، یکی از بازیکنان شهرداری فومن توسط داور اخراج شد.

قاسمی با بیان اینکه تیم شهرداری فومن در نیمه دوم ده نفره بازی کرد گفت : سوالات زیادی در ذهن همگان وجود دارد که باید به آنها پاسخ داده شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار