• کد خبر:۹۵۸۶۰
  • تعداد نظرات: ۳نظر
در قانون جدید داوری ایران برخورد بینی با مشت خطا محسوب می شود!

چرخابی : از لحاظ جانی در ایذه امنیت نداشتیم

به گزارش"دی اسپورت"؛ حسین چرخابی در خصوص دیدار برابر سینا صنعت ایذه در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت اظهار داشت : تیم ما ده نفره تا دقیقه ۷۳ بازی با نتیجه ۲ بر صفر از حریف پیش بود اما پس از دقیقه ۷۳ به یک باره سوت داور بازی برگشت و قضاوت وی یک طرفه شد تا روند بازی کاملا به سود سینا صنعت ایذه شود.

چرخابی افزود : ما به علت کیفیت بد و نامطلوب زمین و رفتارهای غیرمعقول هواداران تیم حریف از نظر امنیت و سلامت احساس خطر می کردیم و همه این موارد از چشمان ناظر بازی دور بود.

وی اضافه کرد : هواداران تیم حریف با انداختن نارنجک های خطرناک به زمین مسابقه امنیت بازی و بازیکنان را به خطر انداخته بودند و مکررا به اعضای کادرفنی و بازیکنان تیم ما فحاشی می کردند همه این موارد توسط دوربین ها ضبط شده و فیلم بازی نیز موجود است. 

سرمربی سپاهان نوین بیان کرد : در دقیقه ۹۳ بازی توسط عرفان مفتول کار روی توپ ریباندی نیما دهقان مدافع پیش تاخته مان به گل رسیدیم که داور گل را سالم اعلام کرد اما در عین ناباوری پس از گذشت چند ثانیه کمک داور که در جریان بازی نارنجک هواداران حریف به وی برخورد کرده بود پرچم زد و گل صحیح تیم ما را از فاصله ۳۵ متری مردود اعلام کرد.

او افزود : وقتی از کمک داور دلیل مردودی گل را جویا شدیم خطای خنده دار بازیکن ما را اعلام کرد در صورتی که پیش از زدن ضربه سر توسط مدافع ما که در ریباند آن توپ تبدیل به گل شد دروازه بان سینا صنعت با مشت به صورت نیما دهقان کوبید که بینی این بازیکن دچار خون ریزی و شکستگی شد. باید قانون جدیدی را به داوری در فوتبال ایران اضافه کنند که بازیکنان با بینی خود به مشت دروازه بان برخورد نکنند چرا که علاوه بر آسیب بینی بازیکن داور نیز خطای بازیکن را هم می گیرد و گل را مردود اعلام می کند!!

وی در پایان گفت : از تیم داوری بازی به خاطر ضایع کردن حق مان نمی گذرم و آنها را به خدا واگذار می کنم از مسئولین فدراسیون خواهش می کنم در چهار هفته باقی مانده نظارت ویژه ای بر روی بازی ها داشته باشند تا حقی از تیمی ضایع نشود و شاهد انجام فوتبالی پاک باشیم.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۴
0
0
چرخابی جون کر تم (متشکرم ) می ری دسته 2 قصه نخور گز بخور
حسین
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۷
0
0
وقتی در بازی سپاهان نوین وایذه کسی که عواقب پرخاشگری بازیکنان ایذه توجه نکرد پیامد ان در بازی سپاهان نوین وملا ثانی درمورخ 98/1/26 در دقیقه 90 بازیکنان وکادر فنی ایذه به تماشاچیان سپاهان نوین ومسولان برگزاری حمله کردند وانان را مورد ضرب وشتم قراردادند ومحمود یاوری با80 سال سن که در بین تماشاچیان بود زخمی شد .
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۸
0
0
لطفا امنیت 3 هفته پایانی لیگ 3 را با اوردن نیروی انتظامی بیشتر وداور مجرب و کشیدن حصار دور زمین واوردن امبولانس ودوربین فیلم برداری مناسب اطلاع رسانی دقیق به نیروهای امنیتی شهر محل برگزاری تامین نمایید . با تشکر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار