• کد خبر:۹۵۸۸۷
سرمربی سابق رئال مادرید جدایی کریستیانو رونالدو را دلیل ناکامی کهکشانی در فصل جاری می‌داند.

به گزارش «دی اسپورت» و به نقل از اسکای اسپورت، فابیو کاپلو یکی از سرشناس‌ترین و بهترین مربیان تاریخ فوتبال ایتالیا است. کاپلو که سابقه حضور در رئال مادرید را هم در کارنامه دارد درباره اصلی‌ترین دلایل ناکامی رئال در فصل جاری سخن به میان آورد.

او در این باره، گفت: به نظر دلیل ناکامی رئال به ویژه در خط حمله جدایی کریستیانو رونالدو است. این بازیکن، حریفان رئال مادرید را می‌ترساند و حضورش باعث می‌شود تا خط حمله این تیم مشکلی نداشته باشد.

کاپلو در ادامه صحبت‌های خود به مقایسه رونالدو با مسی اشاره کرد و در این رابطه، اظهارکرد: مسی یا نابغه است و رونالدو دست به کارهای باور نکردنی می‌زند.

سرمربی سابق رئال مادرید درباره بازگشت زین الدین زیدان به رئال مادرید، اضافه کرد: باید اعتراف کنم که انتظار بازگشت زیدان را نداشتم. بازگشت زیدان من را غافلگیر کرد. او در حال حاضر وضعیت بهتری در رئال دارد چرا که پرس از او درخواست کرده که به تیم برگردد. دست زیدان در تابستان باز خواهد بود و رئال می‌تواند سه بازیکن سرشناسی را که همه شما نام آنها را می‌دانید جذب کند.

کاپلو در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به این سوال که چه تیمی‌های بیشترین شانس را برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا دارند؟ این گونه پاسخ داد: از نظر من یوونتوس و منچسترسیتی بیشترین شانس را برای قهرمانی دارند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار