• کد خبر:۹۵۹۴۰
تیکدری: آنقدر خوب بازی می کنم تا بهترین ها مرا بخواهند

ماجرای اخراج بازیکن مس و شایعه مذاکره با تراکتور

مهدی تیکدری ستاره تیم مس کرمان در واکنش به بیانیه باشگاه کرمانی گفت: چند روز پیش رفتم سر تمرین و گفتند می توانی دیگر نیایی، ماجرا کاملا معلوم است و من آن ها را حلال نمی کنم.

به گزارش «دی اسپورت»؛ مهدی تیکدری این فصل ستاره تیم مس کرمان بوده است. او که عملکرد خوبی در جمع نارنجی پوشان کرمانی داشته، در روزهای اخیر به دلایل عجیب از این تیم کنار گذاشته شده است. چندر روز پیش باشگاه مس کرمان بیانیه داد و نوشت که باتوجه به مذاکره و عقد قرارداد داخلی تیکدری با باشگاه تراکتورسازی، او از تیم اخراج شده است.

 

در همین خصوص گفتگویی با مهدی تیکدری بازیکن کرمانی تیم مس انجام دادیم. او در ابتدا راجع به این بیانیه گفت: چند روز پیش رفتم سر تمرین آقای حسین خانی گفتند می توانی نیایی سر تمرین.  بیانیه داده اند که مواظب است ساقش مصدوم نشود اما این را همه مربیان لیگ برتری تکذیب می کنند چون من با تمام توان بازی کردم. این را از هر کی می خواهید بپرسید.

 

او افزود: گفتند داخلی بسته اما اصلا اینطور نیست مذاکره کنیم. من در نیم فصل از سپاهان و تراکتور پیشنهاد داشتم اما مس نگذاشت بروم، من هم خیلی اصرار نکردم، اما بعد از آن هیچ حرفی نشد، هیچ مذاکره ای نکردیم و این حرف ها شایعه ای بیش نیست.

 

تیکدری راجع به آینده خود گفت: این چیزها اصلا مهم نیست، عملکردم را آنقدر خوب می کنم تا بهترین تیم ها من را بخواهند. ولی این کارشان اصلا خوب نبود. من همان نیم فصل که آمدند به آقای دست نشان گفتند معلوم بود داستان چیست.

 

از این بازیکن درباره ماجرایی که به آن اشاره کرد پرسیدیم که عنوان کرد: از وقتی سرمربی عوض شده 3 بازیکن کنار گذاشته شده، خرسندنیا، نادم و من هم که اینطور. به خرسندنیا گفتند دیگر تو را نمی خواهیم، نادم را هم کاری کردند که دیگر نیاید. من هم حلالشان نمی کنم.

 

وی در ادامه گفت: این در صورتی است که آمار نیم فصل دوم من نسبت به نیم فصل اول تغییری نکرده. قرارداد من طوری بود که اگه لیگ برتر صعود می کردیم من در تیم می ماندم، خب من مگر مریض هستم که کاری کنم تیم به لیگ نرود؟ چه کسی است که دوست نداشته باشد در شهر خودش بازی کند؟

 

از مهدی تیکدری پرسیدیم که آیا تلاش می کند تا دوباره به مس برگردد؟ او گفت: وقتی مربی خیلی راحت می گوید نیا، چرا برگردم؟ سال بعد قطعا می روم لیگ برتر اما مشخص نیست کدام تیم. واقعا نمی توانم بگویم کدام تیم چون معلوم نیست، هر تیمی که پیشنهاد و شرایطش بهتر باشد آنجا می روم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار