• کد خبر:۹۵۹۵۹
دروازه‌بان تیم فوتبال سرخپوشان پاکدشت تأکید کرد که آنها همچنان شانس خوبی برای صعود به لیگ برتر دارند.
به گزارش"دی اسپورت"علی محسن‌زاده با اشاره به آخرین وضعیت سرخپوشان پاکدشت گفت : بعد از بازی با فجرسپاسی تمرینات را به صورت منظم دنبال می‌کنیم تا آماده بازی با گل ریحان شویم. شکست ما در بازی قبلی غیرمنتظره بود و این باخت جای توجیه ندارد. ما بد بازی کردیم و حالا این بازیکنان هستند که باید باخت قبلی را جبران کنند. بازی با گل ریحان بسیار مهم است و می‌تواند نقش مهمی در صعود ما داشته باشد، به همین دلیل باید سه امتیاز را بگیریم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قبول دارد تغییرات زیاد در کادر فنی به سرخپوشان ضربه زد، تصریح کرد : ما در نیم‌فصل اول قهرمان شدیم، ولی همان‌طور که اشاره کردید چند بار کادر فنی تغییر کرد. به‌هرحال دیگر نباید به گذشته فکر کرد و الان فقط سه بازی پایانی برای ما مهم است. بازی با گل ریحان، آلومینیوم اراک و شهرداری بوشهر تعیین‌کننده است و ما باید بیشترین امتیاز را بگیریم. این هفته اگر ببریم و ملوان هم در بوشهر شاهین را متوقف کند، شرایط ما بهتر خواهد شد. برای ما چیزی تمام نشده است و اگر تلاش کنیم می‌توانیم لیگ برتری شویم.

دروازه‌بان تیم فوتبال سرخپوشان پاکدشت در واکنش به اینکه گفته می‌شود با دو پیشنهاد لیگ برتری مواجه شده است، اظهار داشت: تمام تمرکز من روی سه بازی پایانی است و به چیز دیگری فکر نمی‌کنم. وقتی فصل تمام شد، این فرصت را دارم که در مورد آینده فکر کنم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار