• کد خبر:۹۵۹۶۵
کار کردن با عاشوری لذت بخش است؛

چراغی : دوست دارم در خوشه طلایی بمانم

تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه در هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ دسته دوم موفق شد با تک علی محمد چراغی برابر شهرداری بم به برتری دست یافته و در نهایت ۵۱ امتیازی شده و به رقابت های فصل آینده لیگ دسته یک راه یابد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه در هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ دسته دوم موفق شد در استادیوم شهیدچمران با تک گل علی محمد چراغی مهاجم جدید خود که فقط پنج بازی است به جمع ساوه ای ها پیوسته است شهرداری بم را شکست دهد و در دو هفته مانده به پایان مسابقات با ۵۱ امتیاز به رقابت های فصل آینده لیگ دسته اول باشگاه های کشور راه یابد به همین دلیل به سراغ زننده تک گل و صعود دهنده این تیم رفتیم تا شرایط فعلی خوشه طلایی را از زبان وی جویا شویم در ادامه مصاحبه خبرنگار سایت دی اسپورت را با علی محمد چراغی می خوانید :

*پس از صعود با تیم های اروند خرمشهر ، شاهین شهرداری بوشهر اینبار با خوشه طلایی به رقابت های لیگ یک صعود کردی.

بله تلاش و سختکوشی بازیکنان ، کادرفنی و لطف خدا بود که شامل حال ما شد و توانستیم به این امر مهم دست یابیم.

*گل سه امتیازی برابر شهرداری بم به ثمر رساندی که سرنوشت خوشه را دو هفته مانده به پایان مسابقات مشخص کرد.

همانطور که گفتم لطف خدا بود که شامل حالمان شد و من هم توانستم گلی را به ثمر برسانم که در نهایت با این گل علاوه بر برتری در بازی با شهرداری منجر به صعود تیم به رقابت های لیگ دسته اول شود. البته قبل این گل و در اولین حضورم در ترکیب تیم برابر تیم شهرداری همدان یک گل سه امتیازی نیز در آن بازی به ثمر رساندم. خوشه طلایی بازیکنان ، کادرفنی و مدیریت خوب و با کیفیتی دارد و قبل از من نیز امتیازات خوبی را کسب و جمع آوری کرده اند.

چراغی : دوست دارم در خوشه طلایی بمانم

*دو فصل اخیر به عنوان آقای گلی دست یافتی اما در فصل جاری نتوانستی برای بار دوم به این عنوان دست یابی.

ابتدای فصل به شاهین پیوستم و قسمت نبود که در این تیم بیشتر در ترکیب قرار بگیرم و بازی کنم و در نیم فصل دوم هم به خوشه طلایی ملحق شدم که به این تیم نیز مدت زیادی نیست که پیوستم و در پنج بازی در ترکیب تیم قرار گرفته ام که از همین پنج بازی در دو بازی گل سه امتیازی به ثمر رساندم.

*چی شد که از شاهین جدا شدی؟

در تیم شاهین با صلاحدید آقای فکری نیمکت نشین شدم و در ترکیب تیم قرار نگرفتم و مجبور شدم در نیم فصل دوم بوشهر را ترک کنم.

*خوبی های مردم بوشهر قابل توصیف نیست.

خوبی های مردم بوشهر قابل توصیف نیست چرا که مردمانی دلسوز و با معرفتی دارد که در مدت حضورم در این شهر کمک های زیادی به من کردند و من نیز آنها را خیلی دوست دارم.

چراغی : دوست دارم در خوشه طلایی بمانم

*فکری مربی منحصر به فردی است.

آقای فکری هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ اخلاقی مربی بزرگی است و یکی از مربیان منحصر به فرد محسوب می شود اما به هر حال در فصل جاری قسمت نشد تا در تیم او بازی کنم.

*در نیم فصل دوم چند روزی در تمرینات اروند خرمشهر حضور یافتی.

در نیم فصل دوم پیشنهاد زیادی داشتم اما با توجه به اینکه به تیم اروند خرمشهر علاقه داشتم یک ماهی در تمرینات این تیم حضور یافتم اما اگر بخواهم حقیقت را بگویم اهمیت زیادی در این تیم به من ندادند و همکاری لازم را با من نداشتند.

*مدیریت و سرمربی اروند همکاری لازم را با من نداشتند.

مردم خرمشهر همیشه به من لطف داشتند و زمانی که در این تیم فعالیت داشتم برای من سنگ تمام گذاشتند و همه جوره حمایتم کردند با توجه به اینکه در این تیم به عنوان آقای گلی دست یافته بودم خیلی علاقه داشتم که به این تیم بازگردم اما مدیریت باشگاه و سرمربی تیم برای پیوستنم همکاری را نکردند.

چراغی : دوست دارم در خوشه طلایی بمانم

*چی شد که تیم خوشه طلایی را برای ادامه فعالیت فوتبالیت انتخاب کردی.

تیم خوشه طلایی با اینکه سه الی چهار سالی است که فعالیت خود را آغاز کرده اما در این مدت نتایج خوبی را کسب کرده و دو فصلی نیز مدعی صعود بود با مشورت با سایر بازیکنان در این تیم و با توجه به اینکه از مالک و مدیریت این باشگاه چیزهای خوبی شنیده بودم و به خاطر شخصیت بزرگ ایشان ترجیح دادم این تیم را به عنوان ادامه فعالیتم انتخاب کنم.

چراغی : دوست دارم در خوشه طلایی بمانم

*کار کردن با محسن عاشوری لذت بخش است

آقای عاشوری بازیکن بزرگی در پرسپولیس بوده و در عرصه مربیگری نیز مربی بادانش ، آرام و خونسردی است که شخصیت شان را خیلی دوست دارم کار کردن با ایشان لذت بخش است.

*در فصل جاری با دو مربی کار کردی که یکی از جنس آبی (فکری) و دیگری از جنس قرمز (عاشوری) بوده کار کردن با کدام یک از آنها را ترجیح می دهی؟

آقای فکری و عاشوری بازیکنان بزرگی در فوتبال ایران بوده و مربی بزرگی هستند و هیچ فرقی ندارند که با کدام یک از انها همکاری کنم چرا که هر دو برای من مربیان بزرگی هستند و این برایم افتخار بزرگی است که با هر یک از آنها در طول فصل کار کرده ام هر بازیکنی دوست دارد با آنها کار کند و کار کردن با این دو مربی لذت زیادی دارد.

*اگر از باشگاه خوشه طلایی پیشنهاد تمدید قرارداد داشته باشی تمدید می کنی؟

به امید خدا همه چیز در دست خداست و من هم خیلی دوست دارم که در این تیم بمانم چرا که باشگاه از مدیریت خوب و تیم از بازیکنان و کادرفنی باکیفیت و با تجربه ای بهره می برد و علاقه زیادی دارم تا در مجموعه خوشه طلایی ساوه بمانم.

چراغی : دوست دارم در خوشه طلایی بمانم

*ساوه مشکلات سخت افزاری دارد.

مشکلات سخت افزاری اعم از نبود زمین تمرین و استادیوم مناسب در ساوه وجود دارد و باید مسئولین شهری و استانی برای حل این مشکل با توجه به صعود تیم به لیگ یک همت کرده و برطرف کنند و این مشکل جز ورود مسئولین نمی تواند حل شود.

*مسئولان استان مرکزی حسین پرویزی را تنها نگذارند.

شنیده بودم که مالک باشگاه به تنهایی تمام امورات را برعهده گرفته و هیچ حمایتی از سوی مسئولان صورت نمی گیرد اما با آمدنم به تیم این موضوع را دیدم و درک کردم که در مقابل تمام مشکلات ایستادگی کرده و به تنهایی از جیب شخصی خود برای تیم شهر ساوه هزینه می کند و به مشکلات تک تک بازیکنان رسیدگی می کند که ذهن شان در طول بازی ها درگیر مشکلات شان نشود و بتوانند بازی خوبی ارائه دهند نباید آدمی امثال حسین پرویزی را تنها گداشت از تمام مسئولان استان مرکزی خواهش می کنم که از وی حمایت کنند و در کنار ایشام باشند آدم هایی امثال حسین پرویزی در فوتبال خیلی کم پیدا می شوند که از جیب شخصی خود هزینه می کنند و نباید چنین افرادی را از دست داد.

*تبانی در خوشه طلایی معنایی ندارد.

چیزی به اسم تبانی در خوشه طلایی معنی ندارد آرشیو فیلم تمام بازی های ما موجود است و مسئولین فدراسیون بهتر می توانند با اسناد به مدارک و شواهد موجود تصمیم گیری کنند رکوردهایی چون ۲۲ بازی نباختن ۱۰ کلین شیت عناوینی چون بهترین خط دفاع و بهترین دروازه بان در اختیار تیم ما باشد و با این وجود لزومی نمی بینیم دست به کار غیر اخلاقی بزنیم بعضی از تیم ها در زمین مسابقه توانستند حریف مان شوند به همین دلیل راه های دیگر را برای ضربه زدن به ما انتخاب کردند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار