• کد خبر:۹۵۹۶۷
پیش بازی مس کرمان - شهرداری تبریز؛

تبریزی ها بدنبال حکم بقا در کویر / قرمزها از مس طلا می سازند!؟

تیم فوتبال مس کرمان در هفته سی و دوم رقابت های لیگ دسته اول در کرمان میزبان تیم شهرداری تبریز خواهد بود.
به گزارش"دی اسپورت"؛ تیم فوتبال مس کرمان در هفته سی و دوم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور عصر فردا از ساعت ۱۷ در ورزشگاه باهنر کرمان پذیرای تیم شهرداری تبریز خواهد بود.

شاگردان حسین خانی امید زیادی برای صعود به رقابت های لیگ برتر ندارند و صرفا روی کاغذ این شانس را دارند تا با رخ دادن یک معجزه و با متوقف شدن تیم های بالای جدولی و کسب هر سه امتیاز بازی توسط آنها در سه بازی آینده به رقابت های لیگ برتر راه یابند اما در سوی مقابل شرایط برای شهرداری چی های تبریزی متفاوت است و این بازی برای آنها حکم مرگ و زندگی دارد چرا که آنها در پایین جدول خطر سقوط به دسته پایین تر احساس می کنند.

شاگردان حیدر جعفری در تیم شهرداری تبریز با قرار گرفتن در رده چهاردهم همچنان جز کاندیدهای سقوط به دسته پایین تر هستند و برای اینکه از وضعیت فعلی خارج شوند و به رده ای امن در جدول برسند محکوم به برد در این بازی هستند.

حال باید دید در دیدار فردا که برای کرمانی ها حیثیتی و برای تبریزی ها حیاتی محسوب می شود چه نتیجه ای رقم خواهد خورد.

تیم فوتبال مس کرمان هم اکنون با ۴۰ امتیاز در رده ششم و تیم شهرداری تبریز با ۲۵ امتیاز در رده چهاردهم جدول رده بندی رقابت های لیگ دسته اول قرار گرفته اند.

دیدار رفت دو تیم در تبریز با نتیجه تساوی پرگل دو بر دو خاتمه یافته بود.

نارنجی پوشان مس تا پایان هفته سی و یکم ۳۰ گل وارد دروازه حریفان خود کرده و ۱۹ گل دریافت کرده اند و در مقابل سرخپوشان تبریزی ۲۵ گل به ثمر رسانده و ۳۹ گل نیز دریافت کرده اند.

کوبل داوری :

لازم به ذکر است قضاوت این دیدار بر عهده سعید لهراسبی بوده و حسن انتظاری ، علی ممبینی وی را در امر قضاوت یاری خواهند کرد. مهدی نجار به عنوان داور چهارم و ابراهیم میرزابیگی به عنوان ناظر داوری در این بازی حضور خواهند داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار