• کد خبر:۹۵۹۷۱
پیش بازی نود ارومیه - مس رفسنجان؛

پرشورها امیدوار برای بقا / زور آزمایی جوان آذربایجان با پیرمرد کروات

تیم فوتبال نود ارومیه عصر فردا در ورزشگاه تختی ارومیه میزبان مس رفسنجان خواهد بود.
به گزارش"دی اسپورت"؛ تیم فوتبال نود ارومیه در هفته سی و دوم رقابت های لیگ دسته اول عصر فردا از ساعت ۱۷ در ورزشگاه تختی برابر تیم مس رفسنجان قرار خواهد گرفت.

شاگردان بیاتلو در تیم نود ارومیه با بازیکنان جویای نام خود تا پایان هفته سی و یکم با وجود اولین حضور در لیگ یک و مشکلات مالی نتایج خوبی را کسب کرده اما با توجه به نزدیک بودن اختلاف امتیازی در رده دوازدهم جدول لیگ یک قرار گرفته اند آنها برای اینکه حاشیه امنی در جدول داشته باشند و خطر سقوطی آنها را تهدید نکند بایسیتی در دیدار فردا پیروز شوند و سه امتیاز به اندوخته های خود اضافه کنند.

در سوی مقابل مسی های رفسنجان با میشو روزهای اوج خود را سپری می کند و با نتایج مطلوب اخیری که کسب کرده اند با ۳۳ امتیاز در رده دهم جدول قرار گرفته و تا حدودی از خطر سقوط در امان هستند آنها برای اینکه خیال شان از بابت عدم سقوط راحت شود باید حداکثر امتیازات را از بازی فردا بدست بیاورند و با صعود چند رده ای در جدول به این مهم دست یابند.

با این حال باید دید میشو و شاگردانش در بازی فردا به ارومیه ای ها این اجازه را خواهند داد تا با برتری در بازی امیدهای خود را برای بقا پررنگ تر از قبل کنند یا با توقف آنها سرنوشتی دیگری را برای آنها رقم خواهد زد.

دیدار رفت دو تیم در رفسنجان با نتیجه پرگل سه بر دو به سود نود ارومیه به پایان رسیده بود

شاگردان بیاتلو در تیم نود ارومیه تا پایان هفته سی و یکم در مجموع با کسب ۲۸ امتیاز در رده دوازدهم و شاگردان میشو با کسب ۳۳ امتیاز در رده دهم جدول قرار دارند‌.

کوبل داوری :

لازم به ذکر است قضاوت این دیدار بر عهده یاسر همرنگ بوده و حسین سلیمانی ، علیرضا طاهرخانی وی را در امر قضاوت یاری خواهند کرد. ابوالفضل دوستی به عنوان داور چهارم و ایرج ساعدی به عنوان ناظر داوری در این بازی حضور خواهند داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار