• کد خبر:۹۵۹۷۶
ماموران کنترل دوپینگ در تمرینات و هتل ها هم حضور می یابند؛
  • فارس
  • ۰۹:۲۸
  • ۲۷/فروردين/۱۳۹۸

محمودزاده : از هر تیم لیگ یک حداقل دو آزمایش دوپینگ انجام گرفته است

مسئول مسابقات لیگ دسته اول گفت:‌در طول این فصل از هر باشگاه لیگ دسته اولی حداقل دو یا سه بار آزمایش دوپینگ انجام شده است.
به گزارش"دی اسپورت"؛ فریبرز محمود زاده در مورد برگزاری هفته سی و دوم لیگ دسته اول گفت : در هفته‌های پایانی مسابقات نظارت دقیقی از سوی کمیته‌های اخلاق، حراست فدارسیون فوتبال و سازمان لیگ  انجام می‌شود و حداقل دو جلسه کارشناسی و بسیار حساس با مسئولان کمیته اخلاق و کمیته داوران برای برگزار شدن هر چه سلامت‌تر مسابقات لیگ یک برگزار شده است.

وی افزود : پیش‌فرض ما این است که مسابقات لیگ یک درسلامت و پاکی کامل برگزار می‌شود و همه تیم‌ها بازی‌های جوانمردانه را انجام می‌دهند اما یک وظیفه ذاتی داریم که آنهم نظارت دقیق بر برگزاری مسابقات و باشگاه‌هاست.شب گذشته نیز در جلسه‌های هماهنگی مسابقات از تیم‌های میزبان و هیأت‌های برگزار کننده خواستیم که نیروهای انتظامی و امنیتی بیشتری در هفته‌های پایانی لیگ یک استفاده کنند.

مسئول مسابقات لیگ دسته اول تصریح کرد: هوادارانباشگاه‌ها نیز سعه صدر و تحمل خود را بالا ببرند و در برگزاری بهتر مسابقات سازمان لیگ و مسئولان بازی‌ها را بیشتر از گذشته یاری کنند تا مسابقات به خوبی و شرایط مناسبی برگزار شود.

محمودزاده در مورد انجام آزمایش دوپینگ در لیگ یک گفت : 31 هفته از مسابقات لیگ دسته اول برگزار شده و آمار بسیار خوبی به ثبت رسیده است. فدراسیون پزشکی و ستاد مبارزه با دوپینگ حداقل از هر باشگاه لیگ دسته اولی حداقل دو یا سه بار آزمایش دوپینگ انجام داده‌اند که آمار بسیار خوب و مناسبی است. ضمن اینکه این آزمایش‌های دوپینگ فقط در مسابقات لیگ یک نبوده و ماموران کنترل دوپینگ حتی در تمرینات و هتل‌های محل اقامت تیم‌ها حاضر شدند و از بازیکنان آزمایش دوپینگ گرفتند. بنابراین در زمینه دوپینگ هم با همکاری فدراسیون پزشکی ورزشی و ستاد مبارزه با دوپینگ نظارت دقیقی در لیگ یک انجام شده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار