• کد خبر:۹۶۰۸۱
سرمربی تیم فوتبال شهرداری بم گفت : بازیکنان این تیم با استفاده از معدود موقعیت‌های خود موفق به کسب پیروزی برابر ایرانجوان بوشهر شدند.
به گزارش"دی اسپورت"، علی اکبر شکرانی روز چهارشنبه پس از برد دو بر یک تیمش برابر ایرانجوان بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت : این بازی دو نیمه متفاوت داشت و در نیمه نخست باتوجه به تغییرات آب و هوایی بوشهر نسبت به بم بازیکنان شهرداری بم نتوانستند عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارند.

شکرانی افزود : در نیمه دوم بازی با توجه به اینکه بازیکنان شهرداری بم فشاری برای سقوط و یا بقا در لیگ نداشتند توانستند با ایجاد موقعیت برابر حریف شایسته خود پیروز شوند.

سرمربی شهرداری بم ادامه داد : تیم شهرداری بم از ابتدای فصل تاکنون با هدف ارائه فوتبال پاک در تمامی بازی ها مقتدرانه ظاهر شده و در این دیدار نیز بدون توجه به نتیجه سایر رقیبان پرقدرت برابر حریف خود ظاهر شد.

وی بیان داشت : امیدوارم با بهبود شرایط این تیم در سال آینده بتواند به لیگ دسته یک فوتبال کشور صعود کند.

او در ارتباط بازیکن بوشهری خود نیز گفت : کوروش چاپی در پست های مختلفی برای تیم به میدان رفته و توانسته کارنامه موفقی را از خود بر جای بگذارد.

شکرانی تصریح کرد : امیدوارم این بازیکنان در فصل آینده نیز بتواند در تیم محل فعالیت خود عملکرد قابل قبولی داشته باشد.

وی در ارتباط با نحوه قضاوت داور این دیدار نیز گفت : هیچگاه در مورد داوری صحبت نمی کنم ولی با این حال امیدوارم با هدف پیشرفت فوتبال کشور سطح داوری مسابقات نیز ارتقا یابد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار