• کد خبر:۹۶۰۹۳
اغلب نشریات ورزشی معتبر ایتالیا امروز از خشم و عصبانیت بی سابقه رونالدو نوشته اند و اینکه تاریخ جدایی او از یووه نیز مشخص شده است.
به گزارش «دی اسپورت»؛ اغلب نشریات ورزشی معتبر ایتالیا امروز از خشم و عصبانیت بی سابقه رونالدو نوشته اند و اینکه تاریخ جدایی او از یووه نیز مشخص شده است.

 کمتر کسی باور داشت که یوونتوس با انبوهی از ستاره های ریز و درشتش و در راس همه، کریستیانو رونالدو، نتواند از پس آژاکس بر بیاید و در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، وداعی تلخ با این رقابت ها داشته باشد.

یووه در زمین آژاکس به تساوی 1-1 دست یافته بود و در بازی برگشت که دو شب پیش برگزار شد نیز ابتدا با گل رونالدو پیش افتاد ولی در ادامه دو گل دریافت کرد و از لیگ قهرمانان کنار رفت.

ضرب الاجل کریس رونالدو به باشگاه یوونتوس!

روز گذشته نشریه کوریره دلو اسپورت در گزارشی ویژه از خشم و عصبانیت رونالدو نوشت و اینکه او قصد جدایی از یووه را دارد. امروز هم دو نشریه "لا رپوبلیکا" و "گاتزتا دلو اسپورت "، گزارشاتی مشابه منتشر کرده اند.

لارپوبلیکا نوشته است که رونالدو به قدری عصبانی است که به سران باشگاه اولتیماتوم برای جذب ستاره های بزرگ در تابستان داده است. فوق ستاره پرتغالی تیمی برنده و مدعی فتح لیگ قهرمانان برای فصل بعد می خواهد و تنها یک سال به یوونتوس مهلت داده است و اگراهداف او برآورده نشوند، تابستان 2020 از یووه جدا خواهد شد. طبق این گزارش، رونالدو با وجود اینکه تا 2022 قرارداد دارد؛ احتمال اینکه به این قرارداد پایبند بماند، بسیار اندک است.

ضرب الاجل کریس رونالدو به باشگاه یوونتوس!

گاتزتا دلو اسپورت هم ادعا کرده است که رونالدو تنها در صورتی در یوونتوس خواهد ماند که فصل بعد این تیم فاتح لیگ قهرمانان شود. در واقع او قصد جدایی در تابستان پیش رو را ندارد ولی تنها یک فصل دیگر به بیانکونری مهلت خواهد داد.

رونالدو می داند که راه رسیدن توپ طلای ششم از لیگ قهرمانان می گذرد و برای او یک سال دیگر بدون اینکه جزو مدعیان توپ طلا باشد، پذیرفتنی نیست. در این بین احتمال بازگشت او به رئال هم وجود دارد هرچند که در حال حاضر چنین چیزی غیرممکن به نظر می رسد.

رونالدو در دوران حضورش در رئال، همواره یک پای ثابت نیمه نهایی لیگ قهرمانان بود و در 5 سال گذشته، 4 بار فاتح این رقابت ها شده بود و این کمک کرد تا به 4 توپ طلا در پیراهن رئال دست یابد. در واقع با جدایی او، هم رئال و هم خودش بیش از حد تصور متضرر شدند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار