• کد خبر:۹۶۱۱۴
پروژه واگذاری مس نوین کلید خورد؛

باشگاه مس : فقط در لیگ یک تیمداری می کنیم!

باشگاه مس کرمان اعلام کرد به جز فعالیت آکادمی فوتبال این باشگاه و تیمداری در رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور در هیچ رشته ای تیمداری نخواهیم کرد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ جلسه هیئت مدیره باشگاه مس کرمان روز پنجشنبه هفته گذشته برگزار شد و در پایان هیئت مدیره این باشگاه مصوبات را به مدیرعامل این باشگاه ابلاغ کردند بر اساس مصوبات هیئت مدیره باشگاه مس؛ این باشگاه، در فصل پیش رو تیم های خود در رشته های بسکتبال، هندبال، دوچرخه سواری و تکواندو و... را به هیات های این رشته های ورزشی در کرمان واگذار خواهد نمود.

این موضوع در چند سال اخیر به شکل کم رنگ تری برای مدیریت این تیم ها روی داده بود و عمده تصمیمات فنی این تیم ها از طریق هیات های ورزشی کرمان اتخاذ می شد و بر همین اساس مدیریت و امتیاز کامل این تیم ها به طور تمام و کمال بر عهده هیات های ورزشی خود در کرمان قرار خواهد گرفت.

بر اساس مصوبات جدید هیات مدیره باشگاه مس، علاوه بر مدیریت آکادمی فوتبال و تیم بزرگسالان فوتبال در رقابت های لیگ دسته اول کشور در این باشگاه، بر اساس مسئولیت های اجتماعی و رایزنی های صورت گرفته، توجه و نگاه باشگاه مس کرمان بر ورزش همگانی و استعدیابی مناطق محروم قرار خواهد گرفت و پرورش استعدادهای ورزشی این مناطق بیشتر در دستور کار باشگاه مس قرار خواهد گرفت و تغییری در سرمایه گذاری های باشگاه مس رخ نخواهد داد.

بدین ترتیب با توجه به مصوبه هیئت مدیره باشگاه مس مبنی بر فعالیت آکادمی فوتبال این باشگاه و تیمداری در رقابت های لیگ دسته اول، تیم فوتبال مس نوین کرمان نیز در شرف واگذاری به هیئت فوتبال استان کرمان قرار دارد و باید دید تیمی که با شانس و اقبال در رقابت های لیگ دسته دوم باقی ماند سهمیه آن در استان کرمان حفظ خواهد شد یا امتیاز آن به شخص یا استان دیگری واگذار خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها