• کد خبر:۹۶۱۴۳
فقط ۱۰% ورزشگاه میزبان به هواداران تیم میهمان تعلق می گیرد؛

اعلام برنامه مرحله پلی آف لیگ دسته دوم

کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه رفت و برگشت مرحله پلی آف لیگ دسته دوم را اعلام کرد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ قرعه کشی مرحله پلی آف لیگ دسته دوم در محل سازمان لیگ با حضور محمدرضا حاجی پور (سرپرست تیم فوتبال داماش گیلان) ، رضا کیانی (سرپرست نیروی زمینی تهران) و مهرداد شفیعی راد (مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته دوم) برگزار شد.

پیش از مراسم قرعه کشی شفیعی راد شرایط جدید این مرحله از رقابت ها را برای نمایندگان دو تیم تشریح کرد او گفت : تیم های میزبان موظف هستند اقدامات و هماهنگی های لازم جهت حضور نیروهای یگان ویژه در محل برگزاری را برای حفظ امنیت مسابقه انجام دهند همچنین طبق قوانین و مقررات بایستی دو عدد آمبولانس مجهز به امکانات پزشکی از قبیل دستگاه شوک و ماشین آتش نشانی در محل برگزاری مسابقه حاضر باشند.

شفیعی راد در بخش مهمی از صحبت های خود به میزان ظرفیت استفاده هواداران تیم های حاضر در این مرحله از سکوهای ورزشگاه اشاره کرد و گفت : با توجه به مقررات فدراسیون فوتبال فقط ۱۰% از ظرفیت ورزشگاه به هواداران تیم های میهمان تعلق می گیرد و در صورتی که هواداران تیم میهمان موفق نشوند سکوهای تعلق گرفته به آنها را در فاصله یک ساعت مانده به آغاز بازی پر کنند تیم میزبان می تواند با هماهنگی نماینده سازمان لیگ سکوهای خالی را در اختیار هواداران خود قرار دهد.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته دوم بیان کرد : با توجه به اهمیت بازی های مرحله پلی آف حساسیت بازی ها به فدراسیون فوتبال و خصوصا به کمیته داوران فدراسیون فوتبال انعکاس گردید تا از داوران مجرب و باتجربه ای برای قضاوت در بازی های رفت و برگشت استفاده شود.

شفیعی راد در پایان گفت : در صورتی که تیم جدیدی به هر دلیلی جایگزین تیم حاضر در مرحله پلی آف شود قرعه کشی مجدد صورت نخواهد گرفت و تیم جدید جایگزین تیم قبلی خواهد شد و ترتیب بازی رفت و برگشت قابل تغییر نخواهد بود.

برنامه بازی های رفت و برگشت مرحله پلی آف لیگ دسته دوم به شرح زیر است :

یکشنبه ۸ اردیبهشت ۹۸

نیروی زمینی تهران - داماش گیلانیان - ساعت ۱۷:۳۰ - ورزشگاه غدیر تهران

یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه ۹۸

داماش گیلانیان - نیروی زمینی تهران - ساعت ۱۷ - ورزشگاه سردار جنگل رشت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار