• کد خبر:۹۶۲۱۰
  • تعداد نظرات: ۷نظر
عضو شورای شهر بوشهر گفت : خبرهای خوشی برای هواداران ایرانجوان بوشهر در راه است.
شاهین بوشهر یک هفته مانده به پایان رقابت های لیگ آزادگان توانست جواز حضور در لیگ برتر را به دست بیاورد، به همین دلیل با کیوان هاشم زاده، عضو شورای شهر بوشهر تماس گرفتیم تا آینده این باشگاه را از زبان وی جویا شویم.

ماحصل گفتگو خبرنگار دی اسپورت با کیوان هاشم زاده، عضو شورای شهر بوشهر را در زیر می خوانید.

از ابتدا شروع کنیم که پس از انحلال شاهین بوشهر، باشگاهی با همان نام ولی با پسوند شهرداری تاسیس شد.

شاهین یکی از ریشه دارترین باشگاه های ایران بود که به هر دلیلی با مشکلات زیادی مواجه و پس سقوط تقریبا منحل شد. به همین دلیل شهرداری و شورای شهر بوشهر برای زنده نگه داشتن نام شاهین آمد و در وظایف اجتماعی خود باشگاهی به همان نام و با پسوند شهرداری را تشکیل داد و طی دو سال تیم را به لیگ برتر رساند تا در فصل جدید، بوشهر پس از پارس جم، یک سهمیه دیگر نیز در سطح اول فوتبال کشور داشته باشد.

خب نمی شد مشکلات همان باشگاه را حل کرد و ادامه داد؟

شرایط به گونه ای بود که اگر می خواستیم منتظر حل و فصل مسائل حقوقی باشگاه شاهین سابق باشیم فکر می کنم باید سال ها منتظر می ماندیم. پس از برگزاری چند جلسه و بررسی تمامی جوانب باشگاهی جدیدی به نام شاهین که مردم همان عشق و علاقه را نیز به همین تیم داشتند را تأسیس کردیم که شکر خدا توانست به سطح اول فوتبال کشور راه یابد.

بحثی که در حال حاضر مطرح است، موضوع مطالبات بازیکنان و همچنین پاداش صعودی است که در قرارداد بازیکنان ذکر شده، آیا فکری به حال این موضوع کرده اید؟

بله قطعا به این موارد فکر شده و اصلا اگر نمی شد در زمان عقد قرارداد چنین بندهایی در قرارداد ذکر نمی شد. باشگاه شاهین به همه تعهدات خود عمل خواهد کرد زیرا وقتی با صعود تیم به لیگ برتر امتیاز باشگاه چندین میلیارد ارزش افزوده پیدا کرده، مگر می شود کسانی که برای تحقق چنین امری تلاش کرده اند، از حق مسلم خودشان محروم شوند؟ قطعا مطابق با قراردادی که بین بازیکنان، کادرفنی و ... و باشگاه منعقد شده به تعهدات مان عمل خواهیم کرد.

آیا در فصل جدید شهرداری بوشهر به تیمداری ادامه خواهد داد؟

بله، ولی به هر حال نیاز به حمایت نهادهای دیگر داریم زیرا همانطور که خودتان می دانید، حداقل باید ۲ برابر بودجه فعلی را در لیگ برتر هزینه کنیم ولی اینطور نیست که به دلیل افزایش هزینه، تیم را رها کنیم و قطعا با یک برنامه ریزی، با قدرت در لیگ برتر حاضر خواهیم شد.

در مورد برنامه ای که برای صعود داشتید هم کمی برای خوانندگان ما بگویید.

زمانی که آقای فکری به عنوان یک مربی مطرح و باتجربه به بوشهر تشریف آوردند، شاکله اصلی تیم را تشکیل دادند و در این صعود سهم دارند ولی خب همانطور که قدردان زحمات ایشان هستیم، گلایه هایی هم داریم زیرا واقعا انتظار نداشتیم که از جمع ما جدا شوند ولی به هر حال این اتفاق رخ داد و در ادامه آقای ویسی سکان هدایت تیم را در دست گرفتند که در نهایت توانستند شاهین را لیگ برتری کنند.

به عنوان یکی از اعضای شورای شهر، آیا شورا و شهرداری برنامه ای برای ایرانجوان خواهند داشت؟

ببینید ایرانجوان برخلاف شاهین که صد در صد سهامش برای شهرداری است، یک باشگاه کاملا خصوصی است ولی با این وجود در فصلی که گذشت شورا و شهرداری بودجه یک میلیارد تومانی را به این باشگاه اختصاص و از این مبلغ ۸۵۰ میلیون تومان را نیز پرداخت کرد و مابقی را هم پرداخت خواهد کرد. ولی متاسفانه ایرانجوان سقوط کرد که انشالله قرار است با تدابیری که اندیشیده شده ، ایرانجوان را به عنوان بال دیگر فوتبال بوشهر زیر پوشش بگیریم، به طوری که هفته آینده جلسه ای با حضور پیشکسوتان و سهامداران این باشگاه برگزار خواهد شد که پیشنهادات خوبی برایشان داریم تا در ازای بخشی از سهام باشگاه این تیم را تحت پوشش قرار دهیم. به هر حال سهامداران فعلی توانایی اداره باشگاه را ندارند که انشالله با این اتفاق هواداران ایرانجوان نیز خوشحال شوند.

حرف پایانی.

در پایان جا دارد از تمام کسانی که کمک کردند تا شاهین به لیگ برتر صعود کند تشکر می کنم.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۷
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
هوادار شاهین
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
0
0
اقای هاشم زاده خواهشا تیمی در حد و نام شاهین و لیگ برتر ببندید چون لیگ برتر واقعا شرایطش با لیگ یک تفاوت داره اول اسکلت تیم نگه دارید و بعد هم چند مهره خوب ک با تجربه جذب کنید
از نیروهای بومی امثال محمد محبی ها و صارمی ها بیشتر استفاده کنید چون این دو مهره واقعا کمک کردن چرخ شاهین رو خوب چرخاندن
بازیکنا خوبی تو استان داریم انشالله بودجه خیلی خوبی برای شاهین تو لیگ برتر مشخص بشه و هزینه بشه البته شخص اقای ویسی هم خودشون دوس دارن به بازیکنان بومی و جوانان میدان بدن و البته تا حدودی با کمترین هزینه تیم خوبی ببندن
به امید موفقیبت شاهین در لیگ برتر 
حسن
Moldova, Republic of
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
0
0
آخه بیسواد اگر محمود فکری شاکله تیم رو تشکیل داده پس چرا نموند،پس پول براش مهم بود .!!!سعی کن ارزش واعتبار خودت رو با این حرفا زیر سوال نبری در شرایط سخت آقای ویسی تیم رو به لیگ برتر رسوند .لیاقت نداری احمق
یه شاهینی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
0
0
اما در حق مردم بوشهر خیانت کرد کدام انسان شریفی به این شکل تیم رها میکنه؟؟ تو که دم از شهدا میزدی و میگفتی ***** خودت رعایت حال مردم را نکردی جناب آقای فکری. تا ابد منفوری در بوشهر
رابين هود
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
0
0
الهي بشكنه لنگر كشتي ذليل بشه دشمن شاهين
رابين هود
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
0
0
الهي بشكنه لنگر كشتي ذليل بشه دشمن شاهين
فوزبآل
Canada
۱۷:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
0
0
اگر نصف حمآیت نظآمی/صنعتی ازاص فآهآنی هآ, برآِ شآهین و ایرآنجوآن می شد,این دوبآشگآه بعنوآن منشآیی برآی ایجآد سرگرمی سآلم/کسب عنوآن هآی قهرمآنی میهنی و آسی آیی و بسیآر دیگر در کآنون گستره ی شآخآپآرس,کمی جنوب رآ ازکرخی گرمآزدگی و آفتآب می زدودند.علآوه بر این که دو برند میهنی در سطح آسی آیی و در رشته هآی مختلف ورزشی-بویژه ورزش هآی آبی- و همچنین هنری/فرهنگی,رخ می نومود.
هوادار شاهین
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۱
0
0
تیتری که میزارید با مطالبی که میزارید از زمین تا اسمون نه بهم میخوره نه ربطی به شاهین داره
این اقا تکلیفش با خودشم مشخص نیست چه برسه تیم شاهین
یه بار حرف ایرانجوان بدبخت میزنه که یگسقوط کرده یه بار حرف شاهین این جور ادما طرفدار حذب بادن هرجا که منفعتون باشه میرن کار به تیم ندارن فقط دلم به حال این همه هوادار شاهین و مردم استان بوشهر میسوزه به قرآن که گیر مشتی ادم دزد و منافع طلب افتاده یکیشم همین هاشم زاده هست بخدا
این ادم کجاش به فوتبال میخوره رفت کمک ایرانجوان کاری کرد که ایرانجوان رفت دسته سوم
حالا دیده شاهین صعود کرده دیده اوضاع خوبه اومده طرف شاهین این مگس دور شاهین ول کن نیست
بر خر مگس معرکه لعنت بخدا
شاهین متعلق به شخص نیست شاهین تیم مردمی نیازی به اقایون دزد و منافع طلب و سودجو امثال این اقا نداره بخدا
ایشالله که پا بر بشن که نتونن طرف شاهین بیان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار