• کد خبر:۹۶۴۲۵
علیرغم شایعاتی که طی روزهای اخیر شکل گرفته، بعید است مهدی طارمی قصد بازگشت زودهنگام به فوتبال ایران را داشته باشد.

به گزارش «دی اسپورت»؛ مهدی طارمی که در اواسط لیگ هفدهم با محرومیت از سوی فیفا مواجه شد و در ادامه راهی لیگ قطر شد، این روزها با شایعاتی در خصوص بازگشت به پرسپولیس مواجه شده است. با این حال با توجه به شرایطی که این بازیکن دنبال می‌کند، بعید است لیگ نوزدهم شاهد بازگشت او به فوتبال ایران باشد.

طارمی از نیم فصل گذشته کار خود را در لیگ ستارگان قطر استارت زده است. حضور او در آن مقطع در الغرافه با سود 800 هزار دلاری صدور رضایتنامه همراه بود تا سرخ‌ها مشکلات مالی خود را در آن مقطع به خوبی پوشش دهند. با این حال طارمی که علیرغم آمار مناسب گلزنی در لیگ ستارگان و آسیا برای الغرافه همواره مورد هجمه قرار گرفته، در شرایطی این فصل به کارش با این تیم خاتمه خواهد داد که پیشنهاداتی از سه تیم قطری و دو تیم اروپایی به او رسیده است.

مهاجم سابق پرسپولیس البته با پیشنهاداتی در نیم فصل برای بازگشت به فوتبال ایران نیز مواجه بود که علیرغم مبلغ بالای پیشنهاد شده، پاسخی به آن نداد. طارمی احتمالا در پایان فصل و در نقل و انتقالات تابستانی نیز بار دیگر مورد توجه لیگ ایران قرار خواهد گرفت. تیم‌های پرسپولیس و سپاهان و البته تراکتورسازی را می‌توان به عنوان مقصدی که قادر به مذاکره مالی با او خواهند بود، برشمرد.

موضوعی که البته با توجه به تصمیم این بازیکن برای ادامه حضور در فوتبال خارج از ایران، بعید است از سوی او پذیرفته شود. الغرافه قطر در حال حاضر به دنبال این است تا با یوسف العربی برای فصل آینده برای حضور در خط هجومی‌اش به توافق دست یابد. طارمی نیز سه پیشنهاد مناسب از لیگ ستارگان قطر در دست بررسی دارد و البته بی‌میل نیست با توجه به شرایط سنی‌اش آخرین شانس‌های خود برای حضور در فوتبال اروپا را دنبال کند.

طی روزهای اخیر شایعاتی درباره بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس شنیده می‌شد که از سوی نزدیکان این بازیکن رد شده و با اعلام پیشنهاداتی برای ادامه حضور در فوتبال خارج از ایران، آن را تکذیب کرده اند. طارمی این هفته در دیداری سخت در جام امیر قطر برابر السد قطر قرار خواهد گرفت و امیدوار است تیمش را در این بازی به موفقیت برساند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار