• کد خبر:۹۶۵۰۶
امکان داشت ایمانی اخراج شود
  • فارس
  • ۲۰:۳۹
  • ۱۱/ارديبهشت/۱۳۹۸

لیکنز: پرسپولیس حرفه‌ای وقت تلف می‌کرد

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز گفت:‌ پرسپولیس به صورت حرفه‌ای بازی را آرام و وقت تلف می‌کرد.

به گزارش «دی اسپورت» و به نقل از فارس؛ جورج لیکنز بعد از تساوی یک بر یک مقابل پرسپولیس و بعد از اینکه در نشست خبری حاضر شد در مکیسدزون ورزشگاه هم حضور پیدا کرد و در جمع خبرنگاران گفت: به بازیکنانم تبریک می‌گویم پرسپولیس تیم خوبی است این تیم در ضد حملات برنامه داشت و دیدید که چقدر بازی را آرام می‌کرد و وقت را تلف می‌کرد و این کار را بسیار حرفه‌ای انجام می‌داد

سرمربی تراکتورسازی در مورد اینکه این تیم شانسی برای قهرمانی ندارد، گفت: گفته بودم هیچ قولی برای قهرمانی نداده‌ام فقط باید عملکرد خوبی داشته باشیم و سخت تلاش کنیم. پرسپولیس هم یکی از تیم‌های خوب است این تیم ۲ سال است که قهرمان شده و امسال هم شانس زیادی برای قهرمانی دارد و برنامه خوبی هم امروز برای دفاع داشت.

لیکنز در مورد رفتار اکبر ایمانی بعد از تعویض گفت: این بازیکن یک کارت زرد داشت و ممکن است کارت زرد دوم را بگیرد. به همین دلیل او را تعویض کردم طبیعی است که بازیکن از تعویض ناراحت باشد شاید اگر با نظر او بود می‌خواست بازی کند اما ممکن بود کارت زرد دوم را بگیرد و اخراج شود. ایمانی فوتبالش درگیر شونده است و هر لحظه ممکن بود با یک تکل کارت زرد بگیرد رفتار او نشان می‌داد بازیکنان ما چقدر برای بردن انگیزه دارند. 

وی افزود: همچنین باید از عملکرد فوق‌العاده اشکان دژاگه تعریف کنم او خودش را کنترل می‌کرد که کارت زرد نگیرد. پرسپولیس هم وقت‌کشی می‌کرد. 

سرمربی تراکتورسازی در مورد اینکه فصل بعد در این تیم می‌ماند یا نه حاضر به پاسخ به این سؤال نشد.

انتهای پیام/ک

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار