• کد خبر:۹۶۶۰۷
تراکتورسازی در فصل هجدهم شرایط خاصی را تجربه کرده که با تمام فصل‌های پیشین این باشگاه تفاوت داشته است.

به گزارش «دی اسپورت»؛ تراکتورسازی در فصل هجدهم شرایط خاصی را تجربه کرده که با تمام فصل‌های پیشین این باشگاه تفاوت داشته است. ورود به بخش خصوصی، هزینه‌های سنگین برای بستن یک تیم قدرتمند در پنجره تابستانی، جذب ستاره‌هایی با کیفیت بالاتر از استاندارد همیشگی و تبدیل شدن به یکی از مدعیان جدی قهرمانی مسیری بود که سرخپوشان تبریزی در فصل جاری تا اینجای کار سپری کردند. با این حال مسائلی از قیبل دیر بسته شدن تیم، تغییرات چند باره در کادرفنی و حواشی ایجاد شده در درون تیم باعث شد دست آن‌ها در اولین فصل خصوصی‌سازی از جام کوتاه بماند.

با این وجود طبق وعده‌های محمدرضا زنوزی، مالک این باشگاه قرار است آن‌ها با قوای تمام در پنجره تابستانی فعالیت کنند و تیمی به مراتب قوی‌تر برای فصل آینده ببندند که هدف اصلی‌شان قهرمانی است. در این میان علاوه بر فهرست ورودی و خروجی بازیکنان در پنجره تابستانی، وضعیت نیمکت سرمربیگری این تیم هم یکی از علامت سوالاتی است که پیش روی عوامل باشگاه و هواداران قرار دارد.

در شرایطی که باشگاه تلویحاً حمایت خود را از لیکنز اعلام کرده، ولی از گوشه و کنار خبر از مذاکره با مربیانی از جمله علی دایی هم شنیده می‌شود که نشان می‌دهد هنوز تصمیم قطعی در این مورد گرفته نشده است. شنیده‌ها از تبریز حاکی از آن است که شرط بقای جرج لیکنز در تراکتور برای فصل آینده موفقیت او در کسب سهمیه آسیایی است.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار