• کد خبر:۹۶۷۱۲
انتخابات فدراسیون کشتی در راه است. بی تردید در این تقریبا یک سال و ‌اندی تا المپیک توکیو کشتی آدمی توانمند، از دل مدیریت کشتی و بدور از حاشیه می خواهد، اما...
به گزارش «دی اسپورت»؛ به نقل از کانال دنیای کشتی: ورزش اول مملکت روزهای حساسی را در آستانه انتخابات ریاست فدراسیون پشت سر می گذارد.

پس از خروج رسول خادم از فدراسیون کشتی حمید بنی تمیم پسر محجوب وخوش اخلاق خوزستانی بیش از ۶ ماه بر مسند سرپرستی فدراسیون تکیه زد.فدراسیونی که با رفتن رسول خادم دچار مشکلات مالی شده بود و التهاب ارزی بر روند اعزام اکثر تیم ها اثر گذاشته بود

اما دکتر حمید بنی تمیم به شایستگی تمام پس از شش ماه اجازه نداد چرخ کشتی از حرکت بایستد

کشتی آزاد و فرنگی ایران به شایستگی بر سکوی اول آسیا ایستادو امید را در دلهای دوستداران ورزش ملی ایران زنده کرد.

حمید بنی تمیم شاگرد خلف رسول خادم اجازه نداد مشکلات مالی برکشتی ضربه مهلک وارد کند و بر مشکلات مالی غلبه کرد.

بنی تمیم قواعد بازی را بلد بود اما هرگز از دایره اخلاق خارج نشد که بدون شک این منش و اخلاقش به خصوصیات مردمان زادگاهش برمی گردد. جایی که مردمانی پاک ،شجاع ،دلیر و سالم در آنجا رشد کرده اند.

کشتی ایران شایسته سیاسی کاری نیست

بر این اعتقادیم در شرایط کنونی و در فاصله کمتر از ۲۰ ماه تا المپیک هیچ کسی شایسته تر از بنی تمیم برای ریاست فدراسیون نیست.

براین اعتقادیم نه مدال المپیک داشتن،نه معاونت فلان وزیر بودن یا اینکه مسیولیتی در فلان نهاد اجتماعی داشتن نشانی از توانایی آدم ها برای عبور کشتی از این فضای پرتنش روزهای سخت مانده به المپیک نیست.

کشتی آرامش میخواهد نه سیاسی کاری نه لابی گری و نه خرج کردن های آنچنانی، اینکه فکر کنیم فقط پول دوای درد این‌ ورزش قطعا به بیراهه رفته ایم!

سرشاخ شدن بعضی کاندیداها با هم و حتی با وزارت ورزش خیلی شیک و مجلسی می تواند کِشتی کُشتی را به گل بنشاند! بی تردید در این تقریبا یک سال و ‌اندی تا المپیک توکیو کشتی آدمی توانمند، از دل مدیریت کشتی و بدور از حاشیه می خواهد.

مردی میخواهد که از سالهای نزدیک به خصوص سالهای اخیر در درون این خانواده بوده است و تلاش شبانه روزی کرده باشد.دوری برخی کاندیداها از بطن اتفاقات ریز و درشت کشتی در طی سالهای اخیر از نظر زمانی می تواند به آینده کشتی ضربه بزند.

بنی تمیم یک‌ ویژگی مهم دیگری دارد، او فردی معتدل است.اعتدال او‌ نکته ظریفی دارد که فقط با شروع ریاست یک فرد چپ یا راستی بر‌ مسند کشتی می توان فهمید چه میزان شاهد نخبه کُشی و‌‌‌ یارکِشی های سیاسی خواهیم بود.

بی تعارف حمید هیچ چیز برای مدیریت کشتی و کسب موفقیت ورزش ملی ایران کم‌ ندارد.

او به زیر و بم کار آشناست و برای خدمت صادقانه آمده است و تلاشش در رقابت با سایر کاندیداها می تواند بار دیگر شایستگی های او را اثبات کند.

در پایان امید است خبر دیدارهای شائبه برانگیز برخی افراد تصمیم گیرنده با برخی کاندیداهای فدراسیون کشتی دروغی بیش نبوده باشد.

انتظار دلسوزان واقعی کشتی تنها این است:

آقایان!لطفا بگذارید رقابت کاندیداها در فضایی سالم صورت بگیرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار