• کد خبر:۹۶۷۵۶
قرارداد میشو پس از حمله به خودرو وی تمدید شد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ بازی های لیگ آزادگان به پایان رسیده ولی با این وجود باز هم اخبار ناخوشایندی از اطراف برخی باشگاه ها به گوش می رسد که در نوع خود می تواند جالب توجه باشد.

آنطور که شنیده می شود دو روز پیش از برگزاری دیدارهای هفته سی و سوم زمانی که تمرین رفسنجانی ها به پایان می رسد، دو راکب موتورسیکلت به خودرو میشو کرستیچوویچ که قصد خروج از ورزشگاه را داشته حمله کرده و به اتومبیل وی خسارت وارد می کنند ولی این پایان ماجرا نبود.
پس از این حادثه مدیران باشگاه مس برای دلجویی از مربی خارجی خود نزد او می روند و از وی می خواهند تا از رسانه ای کردن این ماجرا چشم پوشی کند تا خودشان ضاربین را شناسایی و به مراجع قضایی تحویل دهند و یکی - دور بعد قرارداد سرمربی تیم تمدید می شود.

تمام اینها در حالی است که با توجه به درخواست برنامه فصل ۹۸-۹۹ از میشو که در فصول گذشته هم اتفاق افتاده ولی به سرانجام نرسید و همچنین حضور افراد نه چندان خوشنام در اطراف وی طی سال های حضورش در ایران، عده ای اتفاقات رخ داده را بیشتر سناریویی طراحی شده برای تمدید قرارداد وی قلمداد می کنند که عدم اطلاع مراجع ذیربط و دستگیری ضاربین، موجب شده تا به این شایعات دامن زده شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار