• کد خبر:۹۶۷۷۹
مدیریت جدید بدنبال محبوبیت در کرمان؛

حکم بقا یا اخراج برادران حسین خانی در دستان سعدمحمدی

مدیریت جدید شرکت مس در خصوص همکاری یا عدم همکاری برادران حسین خانی تصمیم گیری خواهد کرد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ پس از اخراج نادر دست نشان از هدایت تیم فوتبال مس کرمان و روی کار آمدن فرزاد حسینی هواداران این تیم بسیار امیدوار بودند که با اسطوره شهرشان به لیگ برتر راه یابند اما حسین خانی در نهایت موفق نشد به مانند عبدالله ویسی تیم را به لیگ برتر هدایت کند.

به طور میانگین کسب ۱/۵امتیاز در هر بازی نشان دهنده عملکرد ضعیف او در مس بود عده ای از کارشناسان حضور فرزاد بر روی نیمکت مس را منطقی نمی دانند و معتقد هستند که او در جرگه مربیگری نیاز به تجربه دارد و باید سال ها دستیار مربیان بزرگی باشد و بعد از آن هدایت تیمی را بر عهده گیرد.

گروهی دیگر از کارشناسان نیز بر این اعتقاد هستند که با توجه به محبوبیت او در کرمان می تواند در این شهر موفق باشد به شرطی که افراد بزرگی بر روی نیمکت مس حضور داشته باشند و فرزاد با تکیه بر توانایی و تجربه این افراد بتواند موفقیت کسب نماید .

همگان یکی از دلایل عدم نتیجه گیری مس با حسین خانی را در فصل گذشته حضور و عدم توانایی حمید حسین خانی برادر وی در کادرفنی این تیم می دانند مربی که مسئولیت موارد فنی را بر عهده داشت اما نتوانست در این مسیر به برادر خود کمک چندانی بکند. او که فقط مربی تیم‌های پایه را در کارنامه خود دارد برای اولین بار با فشار و حمایت فرزاد به عنوان دستیار دوم نادر دست نشان بر روی نیمکت مس قرار گرفت. 

به هر حال با تغییر و تحولات در شرکت مس و آمدن مدیر فوتبالی بر راس این باشگاه هواداران این تیم بسیار امیدوارند که وی بتواند به نیمکت مس شخصیت بدهد و با حضور مربیان با کارنامه و با دانش آرزوی چندین ساله دیار کریمان را برآورده کند و همانند مهندس تقی زاده در استان کرمان به محبوبیت دست یابد .
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها