• کد خبر:۹۶۷۸۹
مدافع فصل گذشته تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت که حضور فراز کمالوند در این تیم، باعث شد تا آلومینیوم به لیگ برتر صعود نکند.
نظامی‌پور : لیگ برتر را به‌خاطر کمالوند از دست دادم!

به گزارش «دی اسپورت» و به نقل تسنیم؛ امید نظامی پور درباره صعود نکردن آلومینیوم اراک به لیگ برتر گفت: باشگاه می‌توانست با حفظ محمد ربیعی به هدف‌هایش برسد، هر چند فکر می‌کنم این مربی با خواسته خودش از آلومینیوم اراک جدا شد. هدف‌گذاری باشگاه در فصل گذشته این بود که یک تیم منسجم تشکیل بدهد تا در فصل آینده بتوانیم با مربیگری ربیعی به لیگ برتر صعود کنیم ولی متاسفانه این مربی از تیم ما جدا شد. در ابتدای فصل نفرات خوبی جذب شدند و سبک بازی تیم ما هم مورد پسند اهالی فوتبال بود ولی بعد از رفتن ربیعی همه چیز تغییر کرد. با این مربی امسال هم می‌توانستیم جزو مدعیان صعود باشیم.

وی ادامه داد: ربیعی از لحاظ فنی مربی بسیار خوبی است و اگر این مربی در آلومینیوم اراک می‌ماند می‌توانستیم جزو مدعیان جدی صعود باشیم. متاسفانه با آمدن فراز کمالوند در نیم‌فصل دوم شرایط متفاوتی پیدا کردیم، از طرفی سبک بازی تیم ما هم تغییر کرد و بیشتر دنبال استفاده از توپ‌های بلند و بازی مستقیم بودیم. کمالوند زمانی که به تیم ما آمد این موضوع را مطرح کرد که ضعف آلومینیوم اراک گل خوردن روی ضربات ایستگاهی است، این در حالی است که تیم ما در چند بازی آخر در نیم‌فصل دوم، روی ضربات ایستگاهی گل خورد. اکثر گل‌های ما هم شانسی یا ضربات پنالتی بود. آمدن این مربی نقش مهمی در لیگ برتری نشدن آلومینیوم داشت.

نظامی‌پور درباره اینکه چرا تعدادی زیادی از بازیکنان آلومینیوم اراک با کمالوند اختلاف پیدا کردند، گفت: فکر می‌کنم هر بازیکنی می‌تواند در این‌باره دلایل خاص خودش را داشته باشد و اخیرا تعدادی از بازیکنان حرف‌هایشان را زده‌اند. من هم این اواخر بازی نکردم و واقعا نمی‌دانم دلیلش چه بود. ما در 6 بازی صاحب 5 برد و یک تساوی شدیم که من در هر 6 مسابقه جزئی از بازیکنان بودم ولی به یکباره نیمکت‌نشین شدم که این موضوع واقعا خنده‌دار بود. 

مدافع پیشین باشگاه گسترش‌فولاد تبریز که در این تیم هم با کمالوند اختلاف‌هایی داشت، عنوان کرد: 5 سال برای گسترش‌فولاد بازی کردم و این تیم را دوست داشتم ولی به خاطر شخص کمالوند و مشکلاتی که با این مربی داشتم، از گسترش جدا شدم و حتی لیگ برتر را هم از دست دادم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها