• کد خبر:۹۶۸۴۴
مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: کنعانی‌زادگان بازیکن بااخلاقی است که مزاحمتی برای باشگاه و کادر فنی ندارد اما یکی از اشتباهاتش این است که به دنبال قراردادهای یکساله است.
به گزارش"دی اسپورت"؛ هوشنگ نصیرزاده در مورد وضعیت رضا خالقی‌فر مهاجم تیم ماشین‌سازی گفت: خالقی‌فر همیشه برای ما بازیکن بزرگی است و امسال هم جزو بهترین بازیکنان ما بود، با این حال ما به تصمیم کادرفنی احترام می‌گذاریم و امیدواریم این موضوع هر چه زودتر حل شود. ما حدود چهل بازیکن داریم و ممکن است هر اختلاف سلیقه‌ای در تیم پیش بیاید، سعی می‌کنیم در امور فنی دخالت نکنیم، اگر همین کادرفنی در فصل آینده در کنار ما باشد و به کار خودش ادامه بدهد، وضعیت خالقی‌فر بسته به نظر آنها دارد. 

نصیرزاده در خصوص اخباری منتشر شده در برخی رسانه‌ها مبنی بر واگذاری امتیاز باشگاه ماشین‌سازی به شهری دیگر گفت: من در رابطه با خرید و فروش باشگاه هیچ اطلاعی ندارم و این مسئله از کانال ما هم پیگیری نمی‌شود. اما باید به این نکته اشاره کنم که ماشین‌سازی یک تیم هویتی مانند نساجی مازندران، سپیدرود رشت یا سپاهان اصفهان است که نباید از شهر تبریز به بیرون منتقل شود. خود آقای زنوزی هم این موضوع را می‌داند که ماشین‌سازی قدیمی‌ترین تیم غرب کشور است و نباید از آذربایجان به بیرون منتقل شود. 

مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی در مورد اتمام قرارداد حسین کنعانی‌زادگان و اینکه آیا او در ماشین‌سازی می‌ماند یا خیر، گفت: کنعانی‌زادگان بازیکن خوب و بااخلاقی است که مزاحمتی برای باشگاه و کادر فنی ندارد. او یک بازیکن بی‌حاشیه است اما یکی از اشتباهاتش این است که به دنبال قراردادهای یکساله است. من قبلا هم به او گفته بودم که این کار را کنار بگذارد چرا که به نفع خودش است. اگر او به تیم دیگری برود باید یک سال تلاش کند تا در تیم جدید جا بیفتد و هماهنگ شود.

نصیرزاده در پاسخ به این سؤال که آیا پیشنهادی برای تمدید قرارداد به کنعانی‌زادگان داده شده یا خیر، گفت: حسین چند پیشنهاد خارجی دارد، از پیشنهادات داخلی او خبری ندارم اما اگر بخواهد می‌تواند با ما تمدید کند. ما این را به خودش اعلام کرده‌ایم. دوست داریم تمام بازیکنان فعلی ما برای فصل بعد در تیم بمانند. کنعانی‌زادگان، زنده‌روح، معبودی، یوسفی، بهزادی کریمی و مهدی‌پور بازیکنانی هستند که قراردادشان تا روز پنج‌شنبه به پایان می‌رسد و ما دوست داریم همه آنها بمانند. به همه آنها هم اعلام کرده‌ایم که بیایند و قراردادشان را تمدید کنند. 

وی در خصوص ادامه همکاری با رضا مهاجری گفت: در مورد تمدید قرارداد با کادرفنی با هیأت مدیره صحبت می‌کنیم. قطعا افراد بومی در کنار تیم می‌مانند و ما به دنبال این هستیم که بومی‌سازی بیشتری در اینجا داشته باشیم. از رضا مهاجری هم خواسته‌ایم که در فصل بعد در کنار ماشین‌سازی بماند. 

نصیرزاده در مورد اینکه آیا بودجه‌ای برای فصل آینده و به خصوص نقل و انتقالات تابستانی درنظر گرفته‌اند، گفت: ما بودجه را حدود سه ماه قبل به هیأت مدیره دادیم و این بودجه در آنجا مصوب شده است تا کارها و هماهنگی‌های لازم در این مورد انجام بگیرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار