• کد خبر:۹۶۹۴۴
در جریان برگزاری رقابت‌های هفته پایانی مسابقات فوتبال لیگ برتر در ورزشگاه تختی جم، تاکنون ۸۰ درصد از ورزشگاه ۱۲ هزار نفری شهرستان جم اشغال شده است.


به گزارش «دی اسپورت»؛ در چارچوب رقابت‌های هفته پایانی مسابقات فوتبال لیگ برتر ساعت 21:30 دقیقه امشب تیم پارس جنوبی‌جم میزبان تیم پرسپولیس تهران در ورزشگاه تختی جم است.

استقبال مردم ورزش دوست استان بوشهر و شهرستان جم سبب شد که درب ورزشگاه از ساعت 13 باز شود و فروش بلیت که قرار بود ساعت 17 انجام بگیرد از ساعت بازگشایی درب ورزشگاه آغاز شده است.

10 درصد سکوهای تماشاچی ورزشگاه تختی جم که در اختیار تیم پرسپولیس قرار دارد اکنون به 50 درصد افزوده شده و 30 درصد جایگاه هواداران این پارس جنوبی جم هم پر شده است.

بر پایه این گزارش خیابان‌های منتهی به ورزشگاه تختی جم مملو از اذحام جمعیت و هواداران پرتعداد پرسپولیس مقابل ورزشگاه است.

هواداران تیم‌های پرسپولیس تهران و پارس جنوبی‌جم هر کدام به تشویق تیم‌های خود می‌پردازند و جمی‌ها در خیابان‌های منتهی به ورزشگاه در حمایت از تیم خود مشغول هستند و عده‌ای از هواداران پرسپولیس با در دست داشتن پرچم‌های سرخ رنگ و به صدا درآوردن شیپور، شادی خود را نشان می‌دهند.

قیمت بلیت تماشای بازی پرسپولیس تهران و پارس جنوبی‌جم در ورزشگاه تختی جم 10 هزار تومان تعیین شده است.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار