• کد خبر:۹۶۹۹۶
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: حقمان شکست دو بر صفر  نبود و ما در بهترین بازی نیم‌فصل‌مان که امروز بود متأسفانه نتوانستیم نتیجه بگیریم. 
به گزارش"دی اسپورت"، حسین فرکی سرمربی تیم فوتبال پیکان بعد از شکست دو بر صفر تیمش مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: به  هواداران خوب و خونگرم نساجی تبریک عرض می‌کنم. درباره با خود بازی هم ما فکر می‌کنم آنهایی که بازی دیدند متوجه شدند که حقمان شکست دو بر صفر  نبود و ما در بهترین بازی نیم‌فصل‌مان که امروز بود متأسفانه نتوانستیم نتیجه بگیریم.

فرکی در رابطه با هواداران تیم نساجی مازندران و جو ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر بیان داشت : وقتی که شما در مقابل این هواداران پرشور و خونگرم که دیروز هم در کنفرانس در موردشان صحبت کرده بودم قرار می گیرد باید بجنگید چون آنها تاثیر بسیار زیادی در نتیجه بازی ها دارند و امروز هم شما این تاثیر را در روند بازی دیدید چون اگر امروز این بازی در یک ورزشگاه بدون تماشاگر برگزار می شد شاید ما باید خیلی زودتر از اینها به گل دست پیدا می کردیم و در فوتبال هر تیمی که گل اول را میزند حاشیه امنیتی را برای خود ایجاد می کند که امروز هم همین را شاهد بودیم.

وی در ادامه افزود: ما در دقیقه ده و اولین توپی که به سمت دروازه مان آمد غفلت کردیم و گل اول را دریافت کردیم و همین گل سبب شد تا تیم حریف با اعتماد به نفس بیشتری بازی کند اما ما در ادامه بیشتر تلاش کردیم و تا دقیقه 70 چندین موقعیت صد درصد را روی دروازه حریف طرح ریزی کردیم که یک ضربه نیز به تیر دروازه تیم نساجی اصابت کرد اما موقعیت هایمان به گل تبدیل نشد و مثل اینکه امروز ما نباید گل می زدیم و نباید برنده می شدیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران در پایان خاطرنشان کرد: از دقیقه 70 به بعد ما یک مهاجم دیگر به ترکیب خود اضافه کردیم و با ترکیبی کاملا هجومی بازی کردیم اما ما می دانستیم که تیم حریف مثل بازی های گذشته در این مواقع در ضد حملات بسیار خطرناک و با برنامه بازی می کند اما چون اولویت ما جبران گل خورده بود تمرکزمان روی خط حمله بود که نتوانستیم به گل برسیم و در یک غافلگیری نیز تیم حریف موفق شد گل دوم را به ثمر برساند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار