• کد خبر:۹۷۰۰۱
مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: از فدراسیون گله داریم که چرا اجازه می‌دهد ناظر بازی به عنوان کارشناس داوری باشد و به اینجا ختم شود که ایشان بخواهد بعد از صحبت‌های آقای منصوریان، امروز تلافی کند.
به گزارش"دی اسپورت"، محمد خرمگاه پس از تساوی مقابل تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در نشست خبری اظهار داشت:  به تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان برای ماندن‌شان در لیگ برتر تبریک می‌گویم. براساس شرایط فنی تیم‌مان و اینکه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را داریم سعی کردیم امروز از جوانان‌مان استفاده کنیم تا مقابل النصر با شرایط بهتری بازی کنیم. بچه‌های ما امروز خوب بازی کردیم فقط یک مقدار کارهای تاکتیکی‌ را خوب انجام ندادند و امیدوارم در بازی آینده مقابل النصر نماینده خوبی برای ایران در آسیا باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با درخواست ذوب‌آهن که خواهان تغییر میزبانی‌شان از کربلا به امارات بودند از سوی AFC موافقت شد؟ گفت: موافقت نشد و قسمت است که در همان کربلا بازی‌مان را برگزار می‌کنیم. متاسفانه در بازی قبلی با الزورا اتفاقاتی افتاد و فوتبال را به هم زدند و تمرکز بازیکنان ما را برهم زدند. امیدواریم که بازی خوبی در کربلا مقابل النصر انجام دهیم.

مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: از فدراسیون گله داریم که چرا اجازه می‌دهد ناظر بازی به عنوان کارشناس داوری باشد و به اینجا ختم شود که ایشان بخواهد بعد از صحبت‌های آقای منصوریان، امروز تلافی کنند. ایشان متاسفانه آن چیزهایی که نباید می‌گفتند را به منصوریان گفت و این اتفاقات افتاد. ناظر یک بازی چرا باید کارشناسی کند که این اتفاقات بیفتد. 

خرمگاه درباره این موضوع که منصوریان بازیکنی را از نفت مسجدسلیمان به خدمت می‌گیرد، عنوان کرد: این طبیعت فوتبال است که این اتفاق برای هر بازیکن و مربی بیفتد. فکر نمی‌کنم این اتفاق بیفتد چون ما با برنامه‌ای که داریم تغییراتی نخواهیم داشت. 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار