• کد خبر:۹۷۰۱۷
هدفمان موفقیت در آسیاست
  • ۱۱:۵۱
  • ۲۷/ارديبهشت/۱۳۹۸

تابش: از نظر من سپاهان قهرمان شد

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: بعد از سه فصل ناکامی، سپاهان در این فصل خیلی خوب کار کرد، به نظر من این تیم قهرمان است، زیرا اگر در شرایط برابر رقابت داشتیم مطمئنا قهرمانی اکنون به نام ما بود.
به گزارش"دی اسپورت"، مسعود تابش شامگاه پنج‌شنبه پس از پیروزی سپاهان برابر استقلال خوزستان و کسب مقام نایب قهرمانی لیگ‌برتر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بعد از سه فصل ناکامی، سپاهان در این فصل خیلی خوب کار کرد، به نظر من این تیم قهرمان است، زیرا اگر در شرایط برابر رقابت داشتیم مطمئنا قهرمانی اکنون به نام ما بود.

مدیرعامل سپاهان ادامه داد: چون یک بازی دیگر در جام حذفی با پرسپولیس بازی داریم، تمام تلاشم این است که در آرامش صحبت کنم و بتوانیم یک بازی جوان‌مردانه را به نمایش بگذاریم و به قهرمانی در آن جام بسیار امید داریم، از بچه‌ها ممنون هستم، تمام تلاش خود را انجام دادند.

وی درباره میزبانی از پرسپولیس در جام حذفی نیز تصریح کرد: تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم که میزبان شایسته‌ای باشیم، از این جمعیت زیادی که به ورزشگاه خواهند آمد، تعداد اندکی هستند که ممکن است رفتارهای ناهنجاری داشته باشند، مطمئن هستم که مردم بافرهنگ اصفهان تلاش خود را خواهند کرد که میزبان شایسته‌ای باشند و به طور طبیعی در یک فضای آرام و جوانمردانه نتیجه بهتری کسب خواهیم کرد.

تابش بیان داشت: با تدابیر اندیشیده شده و با اعتماد و احترامی که برای هواداران سپاهان قائل هستم، آن‌ها در این بازی نشان خواهند داد که شرایط میزبانی به چه صورت خواهد بود و همین‌جا از آن‌ها می‌خواهم که فقط سپاهان را تشویق کنند چرا که این نوع حمایت بسیار موثرتر خواهد بود.

مدیرعامل سپاهان یکی از عوامل رشد سپاهان را هوادارانش دانست و افزود: شاید در برخی مقاطع تیم ما از بین می‌رفت، ولی همین مردم پشتیبان باشگاه بودند و از آن‌ها استدعا دارم که نشان دهند که شرایط میزبانی چگونه است، اگر افرادی هم قصد برهم زدن نظم داشته باشند، خود هواداران ما جلوی این افراد را خواهند گرفت.

وی درباره کادرفنی فصل آینده سپاهان نیز گفت: نتایج خوب سپاهان بابت تلاش‌های کادرفنی و به ویژه سرمربی بوده است، در این فصل ما حتی یک مورد تنش در بین بازیکنان نداشتیم که نشان از خوب بودن مجموعه تیم بوده است.

تابش درباره تقویت سپاهان در فصل آینده اظهار داشت: با توجه به کسب سهمیه آسیا به طور طبیعی باید تیم تقویت شود و هدف‌گذاری ما موفقیت در آسیاست.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار