• کد خبر:۹۷۰۲۴
مسئولان استقلال قاعدتاً نمی‌توانند بدون نظر هواداران تصمیم مهمی برای نیمکت تیم‌شان بگیرند و بی شک رضایت آنها در تصمیم گیرشان دخیل است.

به گزارش «دی اسپورت» و به نقل از خبر ورزشی؛ از سه‌شنبه شب گذشته هجمه بسیاری علیه ۳ عضو هیات مدیره استقلال ایجاد شد و هواداران در فضای مجازی با هشتگ #به_عقب_برنمی‌گردیم علیه این ۳ نفر که گفته می‌شود خواهان بازگشت امیر قلعه‌نویی هستند، موضع گرفتند.

البته قلعه‌نویی هم طرفدارانی دارد، ولی به نظر می‌رسد اکثر هواداران استقلال مخالف بازگشت او و اساساً مربیان قبلی استقلال هستند و حتی خیلی‌ها فرهاد مجیدی را هم به عنوان سرمربی دائمی نمی‌پذیرند و نظرشان روی مربی بزرگ خارجی است. استقلالی‌ها چند روز پیش هم با هشتگ #مربی_معتبر_خارجی امثال خوزه مورسیا را پس زدند و حتی کامران منزوی عضو برجسته هیات مدیره استقلال در مورد او گفت یکی از گزینه‌های خارجی که به ما معرفی شد ۲ بار سکته کرده است!

مسئولان استقلال قاعدتاً نمی‌توانند بدون نظر هواداران تصمیم مهمی برای نیمکت تیم‌شان بگیرند چرا که به هر حال استقلال یک تیم مردمی است و خود فتحی در تلویزیون اعتراف می‌کند که ۳ شب نخوابیده و هزار فحش در گوشی‌اش دارد!

طبعاً در چنین اتمسفری منطق حکم می‌کند که استقلال به جای جذب خارجی‌های درجه ۳ (پاتوسی استثناست) یک مربی خوب و کاربلد خارجی بیاورد که بتواند بعد از ۷ سال تیم‌شان را قهرمانی لیگ کند. در این ۷ سال استقلال فقط یک جام حذفی گرفته که آمار بسیار ضعیفی است. این آمار ضعیف وقتی نمود بیشتری پیدا می‌کند که امشب پرسپولیس برای سومین بار پیاپی قهرمان لیگ شود و...


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار