• کد خبر:۹۷۰۲۸
  • تعداد نظرات: ۳نظر
درحالی که در روز انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی آبی‌ها اعضای هیات مدیره همزمان اعلام کردند او شرط گرفته در استقلال موقت باشد، حالا او بعد از ۴ بازی می‌خواهد بماند.
به گزارش «دی اسپورت»؛ درحالی که در روز انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی آبی‌ها اعضای هیات مدیره همزمان اعلام کردند او شرط گرفته در استقلال موقت باشد، حالا او بعد از ۴ بازی می‌خواهد بماند.

مجیدی در پستی اینستاگرامی خود خیلی روشن گفته که می‌خواهد مرد اول استقلال برای فصل بعد باشد.

فرهاد مجیدی: می‌خواهم سرمربی استقلال بمانم!

فرهاد مجیدی نوشت: هواداران عزیز، من خوشبختی و ستاره بودن را در استقلال تجربه کردم و دیگر جوان بیست ساله نیستم که دنبال تکرار آن احساسات باشم. اگر اینجا هستم و ادامه می‌دهم به خاطر این است که مثل تک‌تک شما از صمیم قلب می‌خواهم که استقلال را به طرف جام‌ها و قهرمانی‌ها پیش ببریم و کار تازه‌ای را شروع کنیم. پس اگر حرفی می‌زنم بدانید به آن فکر کردم و با بزرگان فوتبال ایران درباره‌اش مشورت کردم.

من محکم و قاطع اینجا می‌نویسم که می‌توانم یک استقلال مقتدر، منظم و جذاب بسازم و در این راه به دنبال ساختن و تولید هستم و نه خریدهای بیش از حد. از طرفی دیگر شاهد هستم که آقای امیرحسین فتحی با همه وجودش در تلاش است تا استقلال را به دوران اوج بازگرداند. اگر منصفانه به شرایط اقتصادی کشور نگاه کنیم، به هزینه‌های سنگینی که وزارت ورزش در راه پرداخت بدهی‌ها و محروم نشدن نماینده‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیا متحمل شد، به قراردادهای کمرشکنی که در دوران مدیریت گذشته منعقد شده و اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه در حال جبران آن هستند و به بی‌پولی‌های این روزهای استقلال، اگر همه این موارد را درنظر بگیریم، حتما مسیرهای بهتر و کم‌هزینه‌تری برای موفقیت وجود خواهد داشت.

حال دوست عزیزم خسرو حیدری را از صمیم قلب درک می‌کنم و شک ندارم که او با شخصیت خوبی که دارد در عرصه مربیگری یا دیگر شغل‌های فوتبالی موفق خواهد شد. به امید موفقیت در بازی با العین.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
احسان
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
0
0
فرهاد جون بی خودی زور نزن جانشین تو پیش قسطش را هم گرفته کلا چه عرض کنم ما غریب پرست هستیم شما شاید به درد دستیاری بخوری اگر خواستی سرمربی باشی باید بروی دسته دوم بعد دسته اول بعد لیگ برتر.
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
0
0
مگر خانه خاله است برو اول دسته یک بعد بیا
درویش
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۰
0
0
مجید جان یکم زوده بزار یکم بزرگتر بشی بعد
استقلال تیم کوچکی نیست شما عزیز هستی ولی الان کوچک هستی
انشالله چندسالی تجربه کسب کن اگر میخوای واقعا رشد کنی و پیشرفت کنی از لیگ دو به امید خدا شروع کن و پله پله با سابقه قهرمانی در لیگهای دو و قهرمانی در لیگ یک برای سرمربی گری در استقلال آماده شو تا هم ازطرف همه مورد حمایت قرار بگیری و شایستگی خودت را نشان داده باشی
هم به پیش کسبتان خودت احترام گذاشته باشی
چون الان خیلیها از تو قدیمیتر و بزرگترهستندکه چندسالی
هست که در لیگهای دو و یک مربی گری میکنند
و هنوزم مدعی مربیگری در استقلال نیستند
و هنوزم خود را شایسته آن نمیدانند که بتوانند مسئولیت تیم بزرگ و ریشه داری مثل استقلال را عهده دار شوند،،، ما برای تو آرزوی موفقیت داریم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار