• کد خبر:۹۷۰۳۶
مهاجم تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: بازی برابر پرسپولیس بسیار مهم است و امیدوارم بتوانیم به فینال جام حذفی برسیم.

به گزارش «دی اسپورت»؛ مهاجم تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: بازی برابر پرسپولیس بسیار مهم است و امیدوارم بتوانیم به فینال جام حذفی برسیم.

سجاد شهباززاده شامگاه پنج شنبه پس از برتری تیمش برابر استقلال خوزستان و نایب‌قهرمانی سپاهان در لیگ برتر، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در هر شرایطی برای اینکه فصل را با بهترین رتبه تمام کنیم به پیروزی برابر استقلال خوزستان نیاز داشتیم. خوشبختانه در زمان مناسب به گل رسیدیم و با کنترل کردن بازی به پیروزی دست پیدا کردیم.

وی ادامه داد: فصل درخشانی را با سپاهان سپری کردیم و تیم قابل احترامی بودیم و نمایش خوبی در لیگ هجدهم داشتیم.

مهاجم تیم فوتبال سپاهان افزود: بازیکنان سپاهان آن‌قدر بزرگ هستند که نایب‌قهرمانی لیگ قانع نشوند و انگیزه زیادی برای قهرمانی در جام حذفی داریم. بازی برابر پرسپولیس بسیار مهم است و امیدوارم بتوانیم به فینال جام حذفی برسیم.

شهباززاده با بیان اینکه هنوز وضعیت قراردادش برای فصل آینده مشخص نیست، در پاسخ به این سوال که حسرت از دست دادن امتیاز در کدام مسابقه این فصل را می‌خورد، بیان داشت: در خیلی از بازی‌ها می‌توانستیم امتیاز بگیریم که نشد، مرور گذشته دردی را دوا نمی‌کند و این اتفاق شاید برای تیم‌های دیگر هم افتاده باشد. در این فصل تمام تلاش خود را انجام دادیم و بدشانسی و برخی عوامل دیگر باعث شد نتوانیم به عنوان قهرمانی برسیم.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار