• کد خبر:۹۷۰۵۵
سرپرست پارس جنوبی جم طی نامه‌ای خداحافظی خود از این تیم را اعلام کرد.
به گزارش"دی اسپورت"، عبدالرحیم خطیب سرپرست پارس جنوبی که طی سال گذشته در این پست فعالیت و خدمات ارزنده ای را به نماینده جم در لیگ برتر ارائه کرد، بعد از دیدار با پرسپولیس در هفته سی‌ام لیگ برتر از سمتش استعفا داد.

خطیب طی نامه‌ای خطاب به بهرام رضاییان، مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی خداحافظی خودش را از این تیم اعلام کرده است. او در این نامه ضمن تشکر از مردم جم، مدیران باشگاه به خصوص بهرام رضاییان و مدیران منطقه ویژه پارس جنوبی، مقامات شهری و استانی و هواداران اعلام کرده که به دلایل شخصی قادر به ادامه فعالیت در این باشگاه نیست. خطیب همچنین از مهدی تارتار نیز سپاسگزاری کرده که در فصول گذشته با وجود همه مشکلات با همه وجود برای این تیم کار کرده است.

گفتنی است؛ ظهر امروز مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی نیز به تمجید از خطیب پرداخت و گفت: «باید از آقای خطیب سرپرست تیم مان تشکر ویژه‌ای داشته باشم. از مردم و همه مسئولان شهرستان جم می‌خواهم قدر حاج رحیم خطیب را بدانند. اگر این آدم بزرگ در طول 3 فصل گذشته و به خصوص لیگ هجدهم نبود، خیلی اتفاقات بدی رخ می‌داد. ما خیلی مواقع به مشکل برمی خوردیم که حاج رحیم مردانگی می‌کرد و از جیب خودش هزینه می‌کرد. بازیکنان جوان ما هروقت مشکل مالی داشتند، آقای خطیب به عنوان برادر بزرگ‌تر یا پدر آنها کمک می کرد. او میلیون‌ها تومان از جیب خودش بدون هیچ منتی خرج کرده و من ایمان دارم اگر او کنارمان نبود، تیم ما خیلی زود متلاشی می‌شد. واقعا او بود که تیم را حفظ کرد.»
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار