• کد خبر:۹۷۱۲۱
بازیکن تیم پدیده شهر خودرو، گفت: من هر زمان برای استقلال به زمین رفتم برای این تیم مهره تأثیرگذاری بودم اما انتظار نداشتم که از سوی آنها مورد فحاشی قرار بگیرم.
به گزارش «دی اسپورت»؛ بهنام برزای در خصوص اینکه تیم پدیده شهر خودرو موفق شد در یک رقابت سخت در نهایت شانس زیادی برای گرفتن کسب سهمیه آسیایی داشته باشد، گفت: خدا را شکر می‌کنم که در نهایت پدیده سهمیه آسیا گرفت چرا که این مسأله حق مردم مشهد بود. البته برای ما هم خیلی اتفاق بزرگی رخ داد که توانستیم این کار را انجام دهیم. من که از اول فصل در پدیده نبودم اما بچه‌هایی که اینجا بودند می‌گفتند که به دلیل مشکلات مالی شرایط خیلی سختی داشتند اما در نیم‌فصل دوم و با آمدن آقای حمیداوی مشکلات مالی ما برطرف شد و توانستیم روند خوبی که در نیم‌فصل اول داشتیم را ادامه دهیم.

وی در پاسخ به این سؤال که فکر می‌کردی پدیده شهر خودرو بتواند در نهایت سهمیه آسیایی بگیرد، ادامه داد: واقعاً افتخار بزرگی برای باشگاه پدیده شهر خودرو رخ داد چرا که شاید به دلیل مشکلاتی که در نیم‌فصل اول وجود داشت کسی فکرش را نمی‌کرد که ما آسیایی شویم اما با تلاش‌هایی که صورت گرفت موفق شدیم این اتفاق مهم را رقم بزنیم. این موفقیت به کار فنی خوب تیم که در رأس آن یحیی گل‌محمدی قرار داشت برمی‌گردد و البته باید از نقش مهم مسئولان باشگاه و مالک آن هم اسم ببرم چرا که با حمایت‌هایی که صورت گرفت بازیکنان و مربیان با خیال راحت‌تری به مسائل فنی فکر می‌کردند. امیدوارم ساختار این تیم حفظ شود و در نهایت بتوانیم با عبور از مرحله پلی‌آف به دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا برسیم چرا که این مسأله حق مردم مشهد است. مطمئناً تیم‌های آسیایی به مشهد بیایند تماشاگران ما بیشتر می‌شوند و این موضوع به عظمت تیم ما کمک زیادی خواهد کرد.

بازیکن تیم پدیده شهر خودرو در خصوص اینکه گل‌محمدی سرمربی تیم پدیده شهر خودرو گزینه هدایت تیم امید کشورمان بود، اظهار داشت: من هم شنیدم که آقای گل‌محمدی مدنظر مسئولان تیم امید است و خوشحالم که پدیده شهر خودرو آقای گل‌محمدی را راحت از دست نداد چرا که او مربی بسیار بزرگی است و اگر آقا یحیی از تیم ما می‌رفت نصف تیم از بین می‌رفت. آقا یحیی کاملاً به شرایط تیم و بازیکنان آشناست و می‌داند که باید تیم چطور بازی کند اما اگر قرار به آمدن مربی جدید بود او 30 درصد از زمان فصل را از دست می‌داد تا بتواند با شرایط تیم آشنا شود. خوشحالم که آقای گل‌محمدی در پدیده شهر خودرو ماند و باید از مالک باشگاه تشکر کرد. امیدوارم هر اتفاقی رخ می‌دهد به خیر و صلاح باشگاه ما باشد.

وی در خصوص وضعیت خودش و آینده او با تیم پدیده شهر خودرو تصریح کرد: من قرارداد دارم اما باید صحبت کنیم و ببینیم که چه پیش می‌آید.

برزای در پاسخ به این سؤال که برخی‌ها مدعی هستند که از یک تیم خاص در فوتبال ایران حمایت می‌شد و آیا تو چنین نظری داری یا نه، گفت: من دوست ندارم وارد حاشیه شوم اما همه می‌بینند که وضعیت چطور است. من قضاوت در این باره را به آن بالای سری و مردم می‌سپارم تا اگر دست پشت پرده‌ای وجود دارد مشخص شود.

وی درباره حمله هواداران تیم استقلال به صفحه شخصی او بابت گلی که به این تیم زد، افزود: واقعاً خیلی به من فحاشی شد و این فحاشی‌ها اینقدر زیاد بود که مجبور شدم در صفحه شخصی خودم به آن واکنش نشان دهم. من دوست ندارم خانواده‌ام مورد فحاشی قرار بگیرند، به هر حال ما هم خانواده داریم. من یک فوتبالیست حرفه‌ای هستم و برای تیمی که با آن قرارداد دارم باید تمام توانم را بگذارم. نمی‌شود که به یک تیم رفت و بعد کم‌کاری کرد اما من در خانواده‌ام طوری بزرگ شدم که نان حلال به خانه ببرم و این را از الگوهای خودم و مربیانم یاد گرفتم. همیشه مربیان به من می‌گفتند که با شرافت فوتبال بازی کنم و این چیزهاست که در نهایت می‌ماند.

بازیکن تیم پدیده شهر خودرو در خصوص اینکه شاید بابت گلی که به استقلال زدی و شانس این تیم برای قهرمانی بعد از باخت به تیم شما کم شد مورد فحاشی قرار گرفتی، افزود: من قبول ندارم ما شانسی از استقلال گرفتیم چرا که به جز بازی با تیم ما آنها 29 بازی دیگر داشتند اما حالا همه چیز را روی سر من ریختند. ما یک بازی مقابل استقلال قرار گرفتیم اما بازی‌های دیگری هم وجود داشت که آنها می‌توانستند در آن نتیجه بگیرند.

برزای درباره اینکه از هواداران استقلال بابت این مسائل گله‌مند است‌، افزود: من زمانی در استقلال بازی کردم و همه توانم را برای این تیم گذاشتم اما انتظار نداشتم که این طور مورد فحاشی قرار بگیرم. من هر زمان که برای استقلال به زمین رفتم با همه توان بازی کردم و چه 10 دقیقه و چه بیشتر در زمین بودم سعی می‌کردم مهره تأثیرگذاری باشم و انتظار نداشتم که این‌طور به من فحاشی شود.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها